تولید انبوه آیفون ۱۲ تا آخر ماه جاری آغاز می شود و برچسب های ایرتگز از قبل وارد مرحله تولید شده اند

تولید انبوه آیفون ۱۲ تا آخر ماه جاری آغاز می شود و برچسب های ایرتگز از قبل وارد مرحله تولید شده اند

بر اساس گزارش حاصل از منابع خبری آسیایی نیکی، اپل تولید انبوه آیفون ۱۲ را تا آخر همین ماه  و اوایل اکتبر در مقادیر محدود شروع خواهد کرد. از میان چهار مدل آیفون ۵ جی امسال بر اساس گزارشات موجود تولید مدل های مقرون به صرفه تر در ابتدا آغاز خواهد شد. این مدل ها دارای صفحه نمایش ۶.۱ اینچی با صفحه نمایش اولد و سیستم دوربین دوتایی می باشند.

این مدل ها در حدود ۴۰ درصد سفارشات آیفون ۱۲ را به خود اختصاص می دهند. اینها پیش بینی هایی است که توسط منابع مرتبط با نیکی انجام شده است. این مدل یعنی آیفون ۱۲ قرار است جایگزین آیفون ۱۱ شود که پرفروش تری گوشی همراه امسال را به خود اختصاص داد. اپل همین طور انتظار می رود یک مدل آیفون ۱۲ کوچک تر و یک مدل گران قیمت تر ۶.۱ اینچی با لنز های سه تای و یک مدل کاملا پیشرفته ۶.۷ اینچی که بزرگترین گوشی همراه اپل تا به امروز بوده است را متعاقبا معرفی نماید.

نیکی گزارش می دهد که اپل قطعات مربوط به ۸۰ میلیون مدل آیفون ۱۲  ۵ جی را سفارش داده است. اما منابع مرتبط ادعا می کنند که تعداد تولید شده امسال می تواند به حدی بین ۷۳ تا ۷۴ میلیون برسد و بقیه به سال بعد محول خواهد شد. این رقم ها به نظر می رسد  برای مقدار فروش و درآمد آیفون های جدید راضی کننده باشد اما از طرف دیگر اپل قادر بوده است ۲۷ میلیون سفارش آیپد جدید برای در ماه های سپتامبر تا دسامبر دریافت کند و این مقدار برابر با مقدار سفارش آیپد های جدید و قدیمی در نیمه دوم سال قبل می باشد.

علاوه بر این نیکی همچنین ادعا می کند که اپل از قبل تولید انبوه برچسب های ایرتگز را شروع نموده است. ایرتگز محصول جدید اپل می باشد که برای مقاصد ردیابی و پیدا کردن  اشیای گمشده می تواند به کاربر کمک نماید.

2 نظر در مورد “تولید انبوه آیفون ۱۲ تا آخر ماه جاری آغاز می شود و برچسب های ایرتگز از قبل وارد مرحله تولید شده اند

  1. اشتراک ها: اپل برای کارمندان و فروشندگان محصولات اپل ماسک می سازد | Texnoli

  2. اشتراک ها: مشخصات و ویژگیهای کامل دو پرچم دار جدید اپل آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *