تولید آیفون های تاشو تا ۲۰۲۵ به تعویق افتاد

تولید آیفون های تاشو تا ۲۰۲۵ به تعویق افتاد

بر اساس گزارش جدیدی از راس یانگ که ارتباط نزدیکی با کارخانجات تامین کننده اپل دارد،  اپل احتمالا تولید آیفون های تاشو را تا سال ۲۰۲۵ به تعویق انداخته است و در حال حاضر بر روی ساخت مک بوک های تاشوی تمام صفحه و بدون کیبورد کار می کند. راس یانگ در گزارش جدید خود توضیح می‌دهد که به دلیل چالش هایی که در حال حاضر بر سر ساخت آیفون های تاشو وجود دارد تولید آنها تا سال ۲۰۲۵ به تعویق افتاده است.

این گزارش پیش بینی های قبلی را که ادعا می کردند این وسیله می تواند در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ رونمایی شود را رد می کند و بر اساس تحلیل های این کارشناس اپل در حال حاضر عجله‌ای برای ورود به بازار گوشی های همراه تاشو ندارد. علارغم آنکه تولید آیفون های تاشو برای اپل به تأخیر افتاده است بر اساس گزارش ها امکان این وجود دارد که این شرکت در آینده نزدیک نوت ‌بوک‌های تاشو تمام صفحه را در دست ساخت داشته باشد. گفته می‌شود که این نوت بوک ها بر اساس آنچه که تامین کننده های اپل گزارش شده اند در حقیقت نمایشگر های ۲۰ اینچی می باشند که فاقد کیبورد بوده و کاربر با آن ها از طریق نمایشگر ارتباط برقرار می‌کند.

یانگ در این مورد ادعا می‌کند که این وسیله می تواند به عنوان یک دسته جدید در محصولات اپل جای بگیرد و یا می تواند به عنوان یکی از محصولاتی که کاربرد دوگانه دارند معرفی شود. این وسیله می‌تواند به عنوان نوت بوک در حالت فول سایز با کیبوردهای دیجیتالی در حالت تاشو و به صورت یک مانیتور در حالت کاملاً باز شده مورد استفاده قرار گیرد که از طریق اتصال کیبورد اکسترنال کنترل می شود. این وسیله تاشو می تواند تا رزولوشن ۴k را ساپورت کند. البته زمان پیش‌بینی شده برای نهایی شدن این محصول به تاریخ بعد از ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ مربوط می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.