توسعه دهندگان وب از کاهش کمیسیون اپل استور استقبال نمودند

توسعه دهندگان وب از کاهش کمیسیون اپل استور استقبال نمودند

توسعه دهندگان اپلیکیشن از اقدام اپل برای کاهش کمیسیون اپ استور استقبال نموده و اعلام کردند که این کار در جهت رشد کسب و کار برنامه نویسان و کد نویسان مستقل تاثیر مثبتی خواهد داشت و در آینده می‌تواند کیفیت اپ های موجود در اپ استور را نیز بالا ببرد.

بیانیه اپل در مورد کاهش کمیسیون اپ استور به ۱۵ درصد برای کد نویسان و توسعه دهندگان کم درآمد هنوز نیاز به جزئیات بیشتر از جانب اپل دارد که قرار است در طی هفته های آینده چگونگی عملکرد این برنامه مشخص شود. در حقیقت بسیاری از توسعه‌دهندگان سوالات زیادی در مورد جزئیات این برنامه و چگونگی عملکرد آن دارند ولی در کل آنها از این تصمیم اپل بسیار خشنود بوده و آن را یک گام مثبت در جهت حمایت از مشاغل کوچک محسوب می نمایند.

Christian Selig توسعه‌دهنده اپلیکیشن  Apollo Reddit می گوید:

این خبر بسیار خوشحال کننده و امیدوار کننده است. من از این تصمیم اپل بسیار راضی و خشنودم  که بویژه در این دوران سخت وجود چنین برنامه‌ای می‌تواند به ما توسعه دهندگان کمک فراوانی را ارائه کند. چنین حرکتی از جانب اپل می تواند در رشد هر چه بیشتر توسعه دهندگان با استعداد ولی کم‌ درآمد بسیار حائز اهمیت بوده و آنهایی را که هم اکنون به صورت پاره وقت به کار توسعه دهندگی محصولات iOS می پردازند را به سمت کار تمام وقت هدایت کند. بسیار ممنونم اپل.

Ryan Ashcraft توسعه دهنده اپلیکیشن تغذیه و کالری به نام Food Noms می گوید: بسیار خوب است که می‌بینیم اپل به طور واضح صدای انتقادهای به جا و مناسب را می شنود. ۱۵ درصد کاهش کمیسیون مبلغ بسیار حیاتی است که من با مبلغ درآمد آن می توانم کار خود را در زمینه اپ های بیشتر توسعه دهم و دوباره وقت بیشتری را برای کار خود صرف نمایم.

تامسون که یک توسعه دهنده بسیار باتجربه است و تاکنون اپ های زیادی را برای آیفون، آیپد اپل واچ و اپل تی توسعه داده است عقیده دارد که این حرکت اپل برای همه تاثیر مثبت دارد بیان می کند و این باعث پیشرفت قابل ملاحظه تمام جامعه توسعه دهندگان اپل خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *