تقاضا برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو میزان سفارش تامین کننده های قطعات را افزایش داده است

تقاضا برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو میزان سفارش تامین کننده های قطعات را افزایش داده است

به نظر می‌رسد که با توجه به شواهد موجود تقاضا برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو  هم چنان قوی و راضی کننده بوده  و توانسته است کارخانجات تامین کننده را با سفارشات بیشتر برای تولید قطعات لازم برای این مدل ها  فعال نگه دارد.

بر اساس گزارش جی پی مورگان تحلیل گر ی که در امور ردیابی فروش قطعات و همین طور بررسی زمان تحویل محصولات اپل تخصص دارد، مشخص می شود که زمان ارسال و تحویل برای سفارشات آیفون  آیفون ۱۲ پرو مکس کاهش یافته است.

اما داده های مربوط به فروش مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی نشان می دهد که زمان سفارش و تحویل محموله دارای میانگین ۴ روز است. در ایالات متحده تقریباً ۲۹ روز طول می‌کشد تا یک سفارش آیفون ۱۲ پرو به دست مشتری برسد و این زمان برای تحویل آیفون ۱۲ پرو مکس ۱۹ روز است و ۴ روز برای این که مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی به دست مشتری برسد.

همین طور مشخص شده است که مدل آیفون ۱۲ پرو برای تحویل سفارش آنلاین در محل فروشگاه های اپل هم چنان موجود نیست. اگر چه تمام مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو مکس در چین نیز برای تحویل در محل فروشگاه موجود نمی باشد، اما زمان تحویل سفارش آنلاین این محصولات در کشور چین پایین تر از زمان آن در ایالات متحده است.

بر این اساس طول زمان تحویل سفارشات برای کلیه مدل های آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو، و آیفون ۱۲ پرو مکس به ترتیب به ۲ روز، ۱ روز، ۲۳ روز،  و ۱۱ روز کاهش یافته است.

در آلمان ۱۰ روز طول می کشد تا سفارشات آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی به دست مشتریان برسد و برای سفارشات مربوط به آیفون ۱۲ پرو  و آیفون ۱۲ پرو مکس به ترتیب ۲۵ و ۲۱ روز طول می کشد تا سفارشات از زمان سفارش  تحویل مشتری گردد و تمام مدل های ذکر شده هم چنان برای تحویل در محل فروشگاه قابل دسترس نیستند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.