تقاضای بالای آیفون ۱۲ می‌تواند اپل کمک کند تا پایان ۲۰۲۱ به ارزش ۳ تریلیون دلار برسد

تقاضای بالای آیفون ۱۲ می‌تواند اپل کمک کند تا پایان ۲۰۲۱ به ارزش ۳ تریلیون دلار برسد

بر اساس تحلیل داده ها توسط شرکت Wedbush  محبوبیت بالا و فروش زیاد آیفون ۱۲ در طول ۲۰۲۱  در حال افزایش می باشد و بر اساس نظر این شرکت گفته می شود که اپل می توان اگر به همین ترتیب تا پایان ۲۰۲۱ ادامه دهد می تواند ارزش شرکت خود را تا پایان امسال به سه تریلیون دلار برساند.

آیفون ۱۲ موتور بر اساس نظر تحلیل گران می تواند به عنوان یک سوپر سایکل در نظر گرفته شود. این اصطلاح در موقعی اطلاق می شود که جدیدترین محصولات یک شرکت بیشترین فروش را داشته باشند.  در  یادداشتی که توسط این شرکت به سهامداران و سهام گذاران اپل نوشته شده است که پیش بینی شده که اپل بهتر از انتظارات وال‌ استریت‌ ژورنال ظاهر خواهد شد.

تحلیل‌گران این شرکت می گویند که اپل ممکن است بتواند در حدود ۲۴۰ تا ۲۵۰ میلیون گوشی همراه را تا پایان امسال بفروشد و این نه تنها بالاتر از میزانی است که وال استریت ژورنال پیش‌بینی کرده است که ۲۲۰ میلیون واحد می باشد، بلکه حتی می تواند رکورد خود اپل را نیز که در سال ۲۰۱۵ به میزان ۲۳۱ میلیون واحد فروش رسید نیز بشکند.

بر اساس نظر این تحلیل‌ گران پیش بینی می شود که ۳۵۰ میلیون نفر دارندگان آیفون های قدیمی تر تمایل داشته باشند که بخواهند به آیفون‌های جدید ارتقا دهند و همین می‌تواند به فروش بالای محصولات جدید اپل بیانجامد.

بیشتر از هرچیز گمان می‌رود که آیفون ۱۲ پرو به عنوان پرفروش ترین مدل در سال جاری سهم زیادی را در این مورد داشته باشد. گفته می شود که با توجه به تقاضای بسیار زیاد محصولات اپل در چین پیش بینی می شود در طی ۲۰۲۱ سهم مشتریان چینی برای ارتقا به مدل های جدید ۲۰ درصد باشد. 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *