تقاضای اولیه برای آیفون ۱۲ به نظر بیشتر از آیفون ۱۲ مینی می باشد

تقاضای اولیه برای آیفون ۱۲ به نظر بیشتر از آیفون ۱۲ مینی می باشد

بر اساس گزارش جی پی مورگان بررسی و ردیابی زمان تحویل و ارسال سفارشات نشان می دهد که تقاضای اولیه برای آیفون ۱۲ پرو مکس بیشتر از آیفون ۱۲ مینی می باشد. بعد از آزاد شدن لیست سفارشات در روز جمعه برای آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس با بررسی و ردیابی زمان تحویل و ارسال سفارشات مشخص شد حداکثر زمان تحویل برای آیفون ۱۲ پرو مکس ۲۲ روز و برای آیفون ۱۲ مینی ۱۲ روز در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که هر چه زمان تحویل سفارشات برای مدلی طولانی تر باشد نشان گر سفارش بیشتر و محبوبیت آن مدل می باشد

این نتیجه تقریباً مشابهی با نتیجه مقایسه میان آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو که در ۲۳ اکتبر آماده سفارش بود می باشد. به این صورت که برای آن مدل ها نیز مشخص شد مدل پیشرفته ‌تر یعنی آیفون ۱۲ پرو از میزان محبوبیت و تقاضای بیشتری نسبت به مدل پایه برخوردار می باشد.

بدین صورت که زمان تحویل برای آیفون ۱۲ در هفته چهارم تقلیل یافت که این میزان کمتر از میزان ۱۰ روز بود که برای هفته سوم در نظر گرفته می‌شد. از طرف دیگر برای آیفون ۱۲ پرو طول زمان تحویل در حد ۲۴ روز برای هر هفته باقی ماند. زمان‌تحویل برای آنهایی که بسته های خود را در محل فروشگاه دریافت خواهند کرد برای کوچک ترین و بزرگ ترین مدل های آیفون در حدود ۷ روز در نظر گرفته شده است. این بررسی ها نشان داد که آیفون ۱۲ هنوز برای دریافت در محل فروشگاه قابل دسترس است اما چنین گزینه ای هنوز برای آیفون ۱۲ پرو وجود ندارد.

در چین زمان تحویل برای آیفون ۱۲ و زمان آیفون ۱۲ پرو در حد ثابت نسبت به هفته قبل از آن باقی ماند. اما برای مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس تا تاریخ نوامبر امکان سفارش وجود نداشت. برای مشتریان آلمانی زمان تحویل برای مدل آیفون ۱۲ در حد یکسانی نسبت به آیفون ۱۲ پرو باقی ماند. اما برای مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس برای تحویل در فروشگاه زمان ۸ روز در نظر گرفته شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.