تغییرات جدید اپل در نحوه خدمات فروش در فروشگاه آنلاین اپل استور و در فروشگاه های تک فروشی

تغییرات جدید اپل در نحوه خدمات فروش در فروشگاه آنلاین اپل استور و در فروشگاه های تک فروشی

 در آستانه عرضه آیفون ۱۲ آیفون ۱۲ پرو اپل استورها  تغییرات جدیدی را در نحوه ارائه خدمات به مشتریان صورت  داده اند. از گزینه های جدید می توان به  اضافه نمودن وسیله های لازم برای حمل و نقل و ارسال محموله ها به مشتری،  بخش جدیدی برای مشاوران فنی و همینطور ارائه وسیله های جدید برای تحویل سفارش و رساندن آن به دست مشتریان بدون دخالت دست نام برد.

از آنجا که مدل های آیفون ۱۲ و همین طور آیپد ایر ۴ در حال آماده سازی برای فروش در فروشگاه های اپل استورمی باشد. اپل اعلام نمود که در فروش آنلاین و غیر آنلاین خود روش های جدیدی را برای راحتی حال مشتریان اضافه نموده است. در این مورد بیان می دارد که در حال حاضر ما برای مشتریان مان روش های جدیدی را برای ارائه خدمات از خرید تا رسیدن کالا به دست آنها اتخاذ نموده ایم. 

رئیس بخش فروش محصولات اپل در ادامه می گوید که  فرقی نمی‌کند مشتریان ما چه روشی را برای تماس با ما انتخاب کنند از طریق تلفن یا به صورت آنلاین ما آماده ارائه خدمات سفارشی شده ای  به مشتریان مان هستیم در سطحی که از اپل انتظار می رود. 

او ادامه می‌دهد که در روش آنلاین و غیر آنلاین ما گزینه‌های مختلفی را برای ارسال به مشتریان در نظر گرفته ایم به طوریکه در فروش آنلاین شرایط  خرید اقساطی با تخفیف در حد ۸۰۰ دلار در نظر گرفته شده است که مطابق با پلن های مختلف به مشتریان ارائه خواهد شد. 

به خصوص برای شرایط بحرانی امسال فروشگاه ها گزینه های مختلفی را برای ارسال در نظر گرفته اند و در این مورد مشتریان  قادر خواهند بود که در هنگام خرید آنلاین یکی از گزینه‌های :  تحویل در فروشگاه، در انبار های نزدیک به محل سکونت،  تحویل در همان روز و گزینه دیگری که اپل آن را Express storefront  نام گذاری کرده است که مشتری می تواند محموله خود را در فروشگاه تک فروشی واقع در طبقه همکف با کم ترین زمان دریافت کند.

این گزینه ها در تمام فروشگاه های اپل قابل دسترس نیستند و بستگی به مکان و موقعیت جغرافیایی سفارشها دارد.  در حال حاضر اپل گزینه جدیدی برای تحویل محموله برای تمام محصولات خود در نظر گرفته است که بدون دخالت دست انجام خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *