تعمیر آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی m۱ بدون +‌ AppleCare تا حد ۶۹۹ دلار هزینه بر می دارد

تعمیر آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی m۱ بدون +‌ AppleCare  تا حد ۶۹۹ دلار هزینه بر می دارد

اگر آیپد پرو M1 شما تحت هر شرایطی آسیب ببیند و شما از سرویس خدماتی+ ‌AppleCare‌ برخوردار نباشید, اپل برای تعمیر وسیله خراب ۶۹۹ دلار از شما هزینه دریافت می کند. این مبلغ امروز در صفحه  سرویس خدماتی آیپد اپل به روز رسانی شد، درست بعد از آنچه پیش سفارش های آیپد پرو در وبسایت این شرکت فعال و آماده ارسال مشتریان شد.

با در نظر گرفتن قیمت ۶۹۹ دلاری باید گفت که این مقدار ۵۰ دلار گران‌تر از هزینه تعمیر برای آیپد پرو نسل ۵ می باشد و  آن نیز ۵۰ دلار هزینه بیشتری را نسبت به تعمیر آیپد پرو نسل ۴ در پی دارد.  این هزینه اضافی به احتمال زیاد مربوط به صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی می باشد که در آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید به کار رفته است.

هزینه تعمیر ۶۹۹ دلاری فقط برای موقعی است که شما از سرویس خدماتی + ‌AppleCare‌ برخوردار نباشید. اگر آیپد خود تحت هر شرایطی آسیب رسانید و دارای سرویس خدماتی + ‌AppleCare‌ باشید برای شما فقط ۴۹ دلار هزینه خواهد داشت و شما می توانید در هر دوازده ماه دو بار آیپد خود را برای تعمیر از این لحاظ به قسمتهای پشتیبانی اپل ارسال کنید.

اما اگر در هنگام استفاده از آیپد های جدید هرگونه عیب کارخانه‌ای در آن مشاهده شد هزینه متوجه کاربران نیست و از آنجایی که این محصولات دارای وارانتی یکساله تعویض می باشند شما می توانید وسیله مورد نظر را بدون هیچ گونه هزینه اضافی تعویض کنید. اما اگر وارانتی تمام شده باشد، اپل همان مقدار ۶۹۹ دلار را از شما دریافت خواهد کرد. قیمت ۶۹۹ دلاری در ازای تخریب و یا عدم عملکرد آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اعمال می‌شود که از این لحاظ شامل شکستن صفحه نمایش می باشد.

از این رو دارا بودن سرویس خدماتی + ‌AppleCare‌ هنگامی که شما این وسیله گرانقیمت را می‌خرید می تواند یک مزیت محسوب شود. برای ثبت نام در + ‌AppleCare‌ برای پلن مدت ۲ ساله از شما هزینه ۱۴۹ دلار را دریافت می شود. لازم به ذکر است که سرویس + ‌AppleCare‌ قبلا برای مدت محدودی در دسترس قرار داشت اما در حال حاضر اپل آن را وسعت داده است که شما می توانید گزینه های مختلفی را به مراجعه به سایت اپل مشاهده کنید.

اما باید گفت که در ارتباط با تعمیر آیپد پرو ۱۱ اینچی هزینه تعمیر با در نظر گرفتن اینکه وسیله از مدت وارانتی خارج شده باشد برای شما ۴۹۹ دلار هزینه برمی‌دارد که دقیقاً مشابه مدل‌های قبلی است. این در صورتی است که + ‌AppleCare‌ نداشته باشید، اما اگر سرویس + ‌AppleCare‌ را داشته باشید فقط برای شما ۴۹ دلار هزینه خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *