تعداد گیم های اپل آرکید از مرز ۲۰۰ گذشت

تعداد گیم های اپل آرکید از مرز ۲۰۰ گذشت

امروز با اضافه شدن سه گیم جدید سرویس اپل آرکید که دارای حق ثبت نام ۴.۹۹ دلار در ماه می باشد توانست از مرز ۲۰۰ گیم آیفون، آیپد، و مک عبور کند. در چند روز اخیر بازی های جدید Super Leap Day و uper Stickman Golf 3 و Monster Hunter Stories به این پلتفرم اضافه شدند.

آنها از امروز به بعد قابلیت دانلود و بازی کردن را برای کاربران فراهم می‌کنند. سرویس اپل آرکید برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ راه اندازی شد. دو سال طول کشیده است که اپل بتواند ۲۰۰ گیم را برای کاربران این پلتفرم آماده بازی کند. در سرویس اپل آرکید بازی ها به صورت رایگان بوده و هیچ گونه تبلیغات و یا خرید های داخل اپلیکیشن وجود ندارد.

این سرویس دارای حق ثبت نام اولیه ۴.۹۹ دلار در ماه بوده کاربران همچنین می‌توانند سالانه مبلغ ۴۹ میلیون دلار را پرداخت کنند و نکته قابل توجه این است که تمام اعضای یک خانواده می توانند با یکبار ثبت نام به این گیم ها دسترسی پیدا کنند. اپل همچنین یک ماه رایگان به صورت آزمایشی را برای هر کاربر فراهم می کند. برای کاربرانی که یک وسیله از اپل خریداری نموده اند ۳ ماه دسترسی رایگان به این سرویس را فراهم نموده است. برای مدت‌های طولانی تر سرویس های رایگان نیز پروموشن های مختلفی نیز بعضی مواقع اعلام می‌شود.

اپل از زمانی که سرویس اپل آرکید را راه اندازی نموده است از توسعه دهندگان مستقل و همینطور کمپانی‌های بزرگ سازنده گیم کمک و  همکاری خواسته است. برای مثال در آوریل امسال اپل بازی های معروف و و محبوبی نظیر  MasterChef، Let’s Cook و Baldo The Guardian Owls  را دوباره در این پلتفرم راه اندازی نموده است.  بازی های موجود در سرویس اپل آرکید از طریق وسیله های آیفون، آیپد، کامپیوترهای مک بوک و اپل تی وی قابل بازی هستند و بسیاری از گیم های موجود  با کنترلرها سازگاری دارند و برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن قابل استفاده می باشند. این سرویس در بیش از  ۱۵۰ کشور جهان قابل دسترس می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.