تصویر نشتی آیفون ۱۳ خبر از کاهش بخش ناچ می دهد

تصویر نشتی آیفون ۱۳ خبر از کاهش بخش ناچ می دهد

بر اساس تصاویر منتشر شده از پنل شیشه جلویی نمایشگری که احتمال می‌رود مربوط به آیفون ۱۳ باشد، به نظر می‌رسد که اپل شاید بخواهد برای این آیفون های جدید بخش ناچ را کاهش دهد.

بخش ناچ در بخش بالایی آیفون به عنوان یک بخش ثابت گوشی های همراه اپل شناخته می شود، اما این همان بخشی است که بیشتر مردم از وجود آن ناراضی بودند. شایعات حکایت از آن می‌دهد که اپل ممکن است برای مدل های آینده آیفون از ناچ کوچکتری استفاده کند.

تصاویری که توسط یک سایت تعمیر موبایل به نام iRepair انتشار یافته است و بعداً توسط مکرومرز منتشر شد ۳ پنل شیشه ای را نشان می دهد که بر اساس ادعای این منبع به پنل های شیشه مدل های مختلف  آیفون ۱۳ مربوط می‌شود. بر اساس این ادعا این پنل ها به سایز های مختلف ۵.۴ اینچی، ۶.۷ اینچی و ۶.۱ اینچی کاملا مشابه مدل های آیفون ۱۲ تعلق دارد.

نکته اصلی در این تصویر آن است که بخش ناچ در قسمت بالایی  آن ها بسیار کوچک تر از مدل های قبلی آیفون می باشد و دلیل آن این امر مهم آن است که بخش گیرنده صدا به بخش بالای لبه منتقل شده است.

البته مشخص است که نمی‌توان به این تصاویر اعتماد زیادی نمود. یکی از دلایل آن این است که این تصاویر از منبعی منتشر شده است که بیشتر بر روی تعمیر گوشیهای همراه استوار است و مسلماً نمی تواند منبع باشد که بتواند در ارتباط با گوشی‌های همراه منتشرنشده ۶ ماه قبل از آن تصویر قطعات هنوز منتشر نشده را در اختیار داشته باشد.

احتمال زیادی دارد که این پنل های شیشه ای مربوط به محافظ های شیشه‌ای صفحه نمایش باشد و جزو لوازم جانبی می باشد که تولیدکنندگان لوازم جانبی هر از چند گاهی بر اساس بر شایعات و اخبار مربوط به محصولات اپل دست به ساخت آن می زنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.