تصویر مربوط به ماکت اولین نسل آی پاد تاچ که هرگز رونمایی نشد در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

تصویر مربوط به ماکت  اولین نسل آی پاد تاچ که هرگز رونمایی نشد در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

در آخر هفته گذشته تصاویری از پروتوتایپ نسل اولین آی پاد تاچ منتشر شد که هرگز فرصت رونمایی نیافت. همان طور که در تصویر مشاهده می شود این ماکت از آی پاد تاچ داری پوشش براق یا گلوسی در قسمت پشتی و به رنگ مشکی است. بنا به اظهار نظر نشت دهنده تصاویر این نوع پوشش گلوسی بعدا در مک پرو ۲۰۱۳ مورد استفاده قرار گرفت.

اپل اولین نسل آی پاد تاچ را در سپتامبر ۲۰۰۷ روانه بازار کرد و هر سال آن را بروز رسانی کرد اما در سال ۲۰۱۰ بروزرسانی ها شکل دیگری به خود گرفت. لازم به ذکر است که اولین نسل آی پاد تاچ که اپل رونمایی کرد ظاهری کاملا متفاوت با ماکت اخیر را دارد.

تصویر منتشر شده نشان می دهد که اپل قصد داشته است که از پوشش گلوسی برای پشت آی پاد تاچ استفاده کند اما بعدا این ایده تغییر یافت و آی پاد تاچ اپل با ظاهری متفاوت بیرون آمد. اما ایده استفاده از پوشش گلوسی در پشت در همچنین در آیفون ۳جی خودش را نشان داد. جالب این جاست که اپل در نهایت برای آی پاد تاچ از پوشش شیشه ای استفاده کرد که طراحی مشابه با طراحی آی پاد های همان زمان را داشت.

اما در سال ۲۰۱۶ اپل از پوشش مات برای پشت آی پاد تاچ ها استفاده نمود. استفاده از پوشش مات ایده مناسبی بنظر می رسید زیرا پوشش های شیشه ای و گلوسی علی رغم ظاهری زیبا با دوام نیستند. سئوالی که در این جا مطرح می‌شود این است که ما امروز در مورد استفاده از این پوشش های شفاف چه فکر می کنیم.

آیا اگر اپل دوباره از پوشش های گلوسی برای آیفون های نسل آینده استفاده کند با استقبال مردم مواجه خواهد شد؟ و مردم علی رغم شکننده بودن و ظریف بودن این نوع پوشش ها و همین طور هزینه بالای تعویض آن ها همچنان از آیفون هایی با پشت شیشه ای را ترجیح می دهند؟

0 نظر در مورد “تصویر مربوط به ماکت اولین نسل آی پاد تاچ که هرگز رونمایی نشد در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

  1. اشتراک ها: تصاویری از پروتوتایپ مک مینی با آیپاد نسل اول منتشر شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.