تصویر جدیدی مقایسه دقیق تری را میان نمایشگر اپل واچ سری ۷ و سری ۶ نشان می دهد

تصویر جدیدی مقایسه دقیق تری را میان نمایشگر اپل واچ سری ۷ و سری ۶ نشان می دهد

اپل واچ های سری ۷ به طور رسمی از فردا صبح در فروشگاه‌های اپل قابل خریداری بوده و آن هایی که به صورت آنلاین محصولات سفارش داده اند شروع به دریافت سفارش های خود خواهند کرد. در حالی که مقاله های متعدد تحقیقی در ارتباط با اپل واچ های جدید تا کنون منتشر شده است، اما هنوز مقایسه دقیق در دنیای واقعی از لحاظ اپل واچ های سری ۶ انجام نشده است.

اما تصویر جدیدی که اخیراً به اشتراک گذاشته شده است به طور واضح تفاوت میانه نمایشگر اپل واچ های سری ۷ و سری ۶ را نشان می دهد. اپل می گوید که اپل واچ های سری ۷ از نمایشگر بزرگتر تا حد ۲۰ درصد نسبت به سری ۶ برخوردار هستند که تا حد زیادی مربوط به کاهش فریم های اطراف نمایشگر بوده و همچنین ایجاد انحنای بیشتر در کناره‌ها این امکان را پدید آورده است.

اپل در وبسایت خود مقایسه اپل واچ های سری ۶ و سری ۷ را با قرار دادن این دو محصول در کنار هم دیگر نشان داده است، اما در دنیای واقعی برای اولین بار تصویر در توییتر منتشر شد که به طور واقعی این مقایسه را نشان می دهد.

این تصویر به وضوح اپل واچ های سری ۷ را نشان می دهد که از نمایشگر کاملاً بزرگتری نسبت به سری ۶ برخوردار می باشند. این در صورتی است که اندازه بدنه اپل واچ تغییر زیادی را متحمل نشده است. علاوه بر این اپل برای اینکه از این نوع صفحه نمایش بزرگتر استفاده مناسب کرده باشد رابط کاربری سیستم عامل watchOS را نیز به‌روزرسانی کرده است که بتواند دکمه های موجود در صفحه را بزرگ تر نشان دهد. در کنار آن دکمه های کیبورد نیز از لحاظ اندازه بزرگتر شده اند. علاوه بر بزرگ تر شدن نمایشگر در سری ۷ آن ها دارای قابلیت شارژ سریع تر دوام بیشتر می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.