تصویر اولین بند اپل واچ ۴۵ میلیمتری در آستانه رونمایی اپل واچ های سری ۷

تصویر اولین بند اپل واچ ۴۵ میلیمتری در آستانه رونمایی اپل واچ های سری ۷

تصویری که جدیداً توسط یک نشت دهنده منتشر شده است بخشی از بند اپل واچ ۴۵ میلی متر را نشان می دهد که بنا به گزارشات قرار است به همراه اپل واچ های سری ۷ در ماه آینده رونمایی شود. این تصویر بسیار کوچک که از رزولوشن پایینی نیز برخوردار است توسط نشت دهنده ای به نام DuanRui در توییتر به اشتراک گذاشته شد و بر اساس ادعای او از سایت شبکه اجتماعی چینی گرفته شده است.

بر اساس آنچه که به نظر می رسد بند در تصویر از جنس چرم قهوه ای می باشد. در حالی که هنوز کاملا مشخص نیست که این تصویر تا چه حد صحت داشته باشد باید گفت که بنا به شایعات قبلی سایز بندی های جدید اپل واچ با اندازه بندهای ۴۵ میلیمتری برای اپل واچ های سری ۷ از جمله حدس و گمان ها و ادعاهای بود که توسط منابع خبری منتشر شده است.

همین طور تصاویر رندر اتوکد قابل اعتمادی از اپل واچ های سری ۷ نیز جدیداً منتشر شده است که نشان می‌دهد این سری دارای صفحه نمایش ۴۵ میلیمتر می باشند که یک میلیمتر نسبت به اندازه ۴۴ میلیمتری کنونی از افزایش اندازه صفحه نمایش برخوردارند که در اپل واچ های سری ۶ اعمال شده است. البته با توجه به شایعاتی که اعتقاد دارند های سری جدید از طراحی تخت و مسطح برخوردارند می‌تواند قانع کننده باشد که این تغییر طراحی باعث افزایش سطح مقطع صفحه نمایش خواهد شد و همینطور از طرف دیگر قرار است فریم های اطراف صفحه نمایش نیز در سری های جدید کاهش یابد.

گزارش دیگری از یک نشان دهنده چینی نیز در این هفته ادعا نمود که اپل واچ های سری ۷ در اندازه بزرگتر ۴۵ میلیمتری ارائه خواهد شد که جایگزین گزینه های ۴۰ و ۴۴ میلیمتر اپل واچ سری ۶ خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.