تصاویر نشتی فاش شده از ایرپاد نسل سوم منتشر شد

تصاویر نشتی فاش شده از ایرپاد نسل سوم منتشر شد

تصاویری که ادعا می‌شود ایرپاد های نسل بعدی اپل را در دنیای واقعی نشان می دهد در سطح وب توسط منبع خبری ۵۲audio منتشر شد. در این تصاویر هر دوی ایرپاد و همین طور قاب شارژ کننده آن نشان داده شده است.

این منبع خبری در گذشته تصاویری را منتشر نموده بود که ادعا می‌کرد قطعات مختلف ایرپاد نسل سوم باشد. به طور مشخص این سایت در ماه نوامبر سال گذشته تصاویر اشعه ایکسی را منتشر نمود که ادعا می شد مربوط به ایرپادهای جدید بوده ولی بعداً مشخص شد که این تصاویر  اشعه ایکس دستکاری شده از ایرپاد پرو های نسل کنونی هستند.

اما تصویری که امروز منتشر شد بسیار بیشتر به آنچه که در مورد ایرپاد های نسل سوم انتظار می رود شبیه می باشد. بلومبرگ نیز گزارش داد که ایرپاد های جدید دارای ظاهری شبیه به  ایرپاد‌پرو خواهند بود که دارای پایه های کوتاه تر و سری های گوشی سیلیکونی می باشند و تنها تفاوت آنها با ایرپاد پرو فقدان خصوصیات پیشرفته نظیر کاهش نویز فعال Active Noise Cancelation می باشد.

بر اساس ۵۲audio این ایرپاد های جدید دارای خصوصیت کاهش فشار بروی گوش می باشد. این همان تکنولوژی است که در ایرپاد پرو وجود دارد و باعث می شود که فشار حاصل از قرار گرفتن هدفون روی گوش متعادل شده و هر گونه ناراحتی در اثر استفاده طولانی مدت برای کاربر کاهش یابد.

بر اساس این تصویر، قاب شارژ کننده نسبت به قاب های پرو دارای کناره های منحنی تر می باشد و ظاهری بیشتر شبیه قاب ایرپاد های اولیه را دارد فقط با این تفاوت که نشانگر شارژ چراغ نشانگر شارژ در قسمت جلویی واقع شده است.

بنا به گزارش ها ایرپاد های نسل سوم ممکن است دارای قابلیت لمسی شبیه آنچه که در ایرپاد پرو  نیز  وجود دارد باشند. 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *