تصاویر نشتی حاکی از لنزهای دوربین بسیار بزرگتر برای آیفون ۱۳ پرو مکس می باشد

تصاویر نشتی حاکی از لنزهای دوربین بسیار بزرگتر برای آیفون ۱۳ پرو مکس می باشد

تصاویر حاصل از نمونه های ساخته شده توسط تکنولوژی پرینت سه بعدی که بر اساس شایعات و نشست های مختلف در مورد آیفون ۱۳ ساخته شده‌اند، نشان از بزرگتر بودن برآمدگی بخش دوربین در آیفون ۱۳ پرو مکس به همراه ضخیم تر بودن بخش بدنه را می دهد.

آخرین شایعات منتشر شده در مورد در ارتباط با آیفون ۱۳ پرو می‌گوید که این گوشی ها حدود ۰.۲mm ضخیم تر از نمونه های قبلی هستند. هر دو مدل های بزرگ تر و همینطور مدل آیفون ۱۳ مینی توسط تکنولوژی پرینت سه بعدی بازسازی شده اند که نمونه های پیش ساخته از آیفون ۱۳ و مدل‌های آن را به معرض نمایش می گذارد.

در این مورد باید گفت آیفون ۱۳ پرو مکس به غیر از ضخیم تر بودن بخش بدنه همینطور دارای برآمدگی بیشتر بخش دوربین در مقایسه با آیفون ۱۲ پرو مکس می باشد. برآمدگی دوربین و همینطور هر یک از لنز های قرار گرفته در آن در این نمونه ها بزرگتر از مدل های آیفون ۱۲ می باشند.

علاوه بر این بخش ماژول برآمدگی دوربین کمی به شکل چهارگوش بیشتر نزدیک تر است و انحناهای گوشه های آن کمتر است. در آیفون ۱۳ پرو مکس بر اساس این شایعات دارای پهنای ۳۶.۵۶mm و بلندای ۳۷.۶۲mm می باشد. در این نمونه ها نیز بخش ناچ کوچک تر نشان داده شده است. همینطور بر اساس برخی شایعات دیگر تغییراتی در نحوه قرارگیری دکمه ها و محل قرار گرفتن سیم کارت در آیفون های نسل بعدی وجود خواهد داشت. به این صورت که هر دوی دکمه های مربوط به تنظیم صدا چند میلیمتر بالاتر در قسمت کناری بدنه گوشی قرار گرفته اند و بخش سیم کارت در حد بسیار کمی تغییر جا داده است.

این گونه ادعاها بر اساس شایعاتی است که نشان می‌داد اپل برای ایجاد فضای بیشتر در بخش های داخلی محل مربوط به سیم کارت را بر اساس اتصال آن به مادربرد تغییر داده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *