تصاویر نشتی جدید از طراحی آیپد پرو ۲۰۲۱ منتشر شد

تصاویر نشتی جدید از طراحی آیپد پرو ۲۰۲۱ منتشر شد

بلاگ های تکنولوژی ۹۱ mobile و MySmartPrice در روز سه‌شنبه یک سری از تصاویری را که ادعا می‌شود تصاویر حاصل از طراحی اتوکد برای نسل پنجم آیپد پرو ۱۱ اینچی می باشد را نشان می دهد. شایعات پیشنهاد می کنند که اپل قصد دارد دو مدل جدید آیپد پرو ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی را معرفی کند.

امروز تصاویری که منتشر شده‌اند شاید واضح‌ترین شاهدی باشند که نشان می‌دهد نسل بعدی آیپد پرو های اپل تنها از تغییرات جزئی در طراحی بخش خارجی برخوردار خواهد بود. بر اساس منبع خبری MySmartPrice نسل پنجم آیپد پرو ۱۱ اینچی دارای همان ضخامت نسل  ولی در حد چند میلیمتر نسبت به نسل قبلی طول و پهنای کم تری خواهد داشت.

نسل جدید از لحاظ سیستم بلندگو های داخلی نیز برخی تغییرات را متحمل می شود که از آن جمله می‌توان به کاهش تعداد گریل های اسپیکر و تغییر مکان قرارگیری آنها اشاره کرد. شایعات قبلی درباره مدل‌های نسل بعدی آیپد پرو نشان گر هیچ گونه تغییری در ارتباط با اندازه صفحه نمایش نبودند اما انتظار می‌رود که عملکرد چیپ سری A در این وسیله تا حد قابل ملاحظه‌ای بهبود یابد.

بر اساس یکی از شایعات موجود گفته می شود دوربین های پشتی ممکن در برخی مدل‌ های آینده آیپد پرو برآمدگی بیشتری داشته باشند. به ویژه برآمدگی سیستم دوربین باقی خواهد ماند اما بیرون آمدگی  لنز دوربین ها  لازم نخواهد بود. همین طور شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد اپل آیپد پرو ۱۱ اینچی و آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی را با انجام برخی تغییرات معرفی خواهد نمود.

این در حالی است که برخی مدل ها نظیر آیپد های با صفحه نمایش مینی ال ای دی همراه با خصوصیات پیشرفته نیز انتظار رونمایی آنها می‌رود. گفته می شود آیپد های مینی ال ای دی  ممکن است در حد نیم میلی متر به دلیل تکنولوژی جدید صفحه نمایش ضخیم تر باشند.

دیجی تایمز عقیده دارد که اپل در حال کار بر روی ساخت آیپد ۵G با قابلیت ساپورت mmWave است که می تواند در مدل های پیشرفته به کار رود و قابلیت ۵G می‌تواند همین طور در مدل های همراه با تکنولوژی صفحه نمایش مینی ال ای دی نیز اعمال شود.

تصاویر نشتی جدید از طراحی آیپد پرو ۲۰۲۱ منتشر شد

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *