تصاویر نشتی جدیدی از هدفون های Beats Studio Buds منتشر شد

تصاویر نشتی جدیدی از هدفون های Beats Studio Buds منتشر شد

همزمان با انتشار نسخه‌های جدید iOS 14.6 و tvOS 14.6 مکرومرز تصاویر جدیدی از نسل بعدی هدفون های تحت برند بیتس به نام Beats Studio Buds را به دست آورد. هدفون های Beats Studio Buds قبلا در لیست محصولات جدید FCC مشاهده شد و حالا نیز توسط سایت MySmartPrice تصاویر نشتی انتشار داده شده است که طراحی جدید این هدفون ها به جزئیات بیشتری را نشان می دهد.

اپل تاکنون هدفون های بدون سیم  متعددی تحت برند بیتس را ساخته شده است، اما سری مدل های بیتس استودیو بادز Beats Studio Buds منحصر به فرد می باشند زیرا این هدفون ها برخلاف هدفون های Powerbeats Pro بدون گیره گوش می باشند و بسیار کوچک و جمع و جور هستند. از لحاظ طراحی می توان آنها را با هدفون های ارائه شده توسط سامسونگ و گوگل مشابه دانست.

در این تصاویر نشتی اثری از  کاور شارژ این هدفون ها دیده نمی شود و همینطور در این تصاویر قطعات داخلی و سری های سیلیکونی دیده نمی شود.  طراحی هدفون های  Beats Studio Buds در نگاه اول جالب توجه است  زیرا که تا حدودی می توان آن نزدیک به هدفون های نسل دوم ایرپاد پرو باشد که اپل قرار است آنها را به زودی رونمایی کند مشابه دانست.

پیش بینی می شود که ایرپاد پرو های جدید از طراحی دایره ای و محدب برخوردار باشد و در آن دیگر قسمت استم یا پایه حذف گردیده است که باعث می شود شکل کوچک تر و جمع و جوری به خود بگیرد. از این لحاظ می‌توان آن را چیزی مشابه با هدفون های Beats Studio Buds ارائه شده در این تصویر دانست.

هنوز در مورد اینکه هدفون های Beats Studio Buds در چه زمانی ممکن است رونمایی شوند وجود ندارد، اما  از آنجا که اپل تنها تائیدیه FCC را دریافت کرده است باید منتظر رونمایی نزدیک آن توسط باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.