تصاویر نشتی از نمونه های پیش ساخته آیپد پرو و آیپد مینی جدید نشان از چندین تغییر جزئی می‌دهد

تصاویر نشتی از نمونه های پیش ساخته آیپد پرو و آیپد مینی جدید نشان از چندین تغییر جزئی می‌دهد

تصاویر که اخیراً از طرح های نمونه آیپد مینی در سطح وب منتشر شده است نشان دهنده طراحی مشابهی با آیپد مینی ۵ می باشد. اما تصویری که مربوط به آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی است از کاهش بخش پشتی دوربین حاکی می باشد.

از آنجایی که انتظار می رود آیپد نسل بعدی به زودی رونمایی شود یک نشت دهنده با سابقه تعدادی از عکس های مربوط به طراحی بدنه آیپد مینی و آیپد پرو های نسل بعدی را منتشر کرد. این نشت دهنده که سانی دیکسون نام دارد می‌گوید که اینها واحدهای نمونه پیش ساخته از وسیله اصلی می باشند و هنوز هیچ گونه صفحه نمایشی بر روی آن نصب نشده است.

بنابراین نمی‌توان از روی این تصاویر میزان ضخامت فریم صفحه نمایش را تشخیص داد. اما به طور کلی می توان دید که آیپد پرو و آیپد مینی های جدید در این شکل چندان از لحاظ طراحی با نسل های قبلی تفاوتی ندارند.

یکی از طرح‌های پیش ساخته در این تصویر نشان از وجود تغییراتی را می دهد که مربوط به آیپد پرو می باشد که در آن تمامی پورت ها با نسل های قبلی یکسان است به جز در مورد اسمارت کانکتور. اسمارت کانکتور آیپد های  کنونی در این تصاویر منتشر شده دیده نمی‌شود و حداقل در مکان همیشگی خود نیست.

شاید این پورت به جای دیگری منتقل شده باشد. از آنجایی که مجیک کیبورد برای اتصال به آیپد به این کانکتور نیاز دارد بنابراین وجود این پورت الزامی است. قابلیت ها و خصوصیات دیگری مانند پورت یو اس بی سی تاندربولت و پورت USB ۳.۱ تایپ سی که برای آیپد های جدید مورد انتظار است در این تصاویر نشانی از آن دیده نمی شود.

از طرف دیگر در طرح پیش ساخته آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به نظر می رسد که بخش سیستم دوربین پشتی از برجستگی کمتری برخوردار است در مقایسه با نمونه پیش ساخته آی پد ۱۱ اینچی و یا حتی مدل هایی که در حال حاضر به فروش می رسند.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *