تصاویر نشتی آیمک های کوچک ۲۰۲۱ با طراحی جدید و رنگ های مختلف فاش شد

تصاویر نشتی آیمک های کوچک ۲۰۲۱ با طراحی جدید و رنگ های مختلف فاش شد

انتظار می رود که اپل مک پرو های جدید را  اندازه‌ی کوچک تر و طراحی های جدید نسبت به مک پرو های ۲۴ اینچی و مجهز به پردازشگر های اپل سیلیکون در ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند.

این پیش‌بینی است که جان پروسر نشت دهنده معتبر با انتشار تصاویری آن را بیان می کند. شایعات ادعا می‌کنند مک پرو های نسل بعد به پردازشگر های سری M مجهز می باشند و دارای اندازه‌ای تا حد نصف مک‌پرو های کنونی خواهند بود. مدل های آیمک نیز انتظار می‌رود که برخی طراحی‌های جدید و اصلاحات را در شکل ظاهری بمانند لبه های مسطح مشابه آنچه که در آیپد پرو های جدید وجود دارد را  خواهد پذیرفت.

تصاویر نشتی آیمک های کوچک ۲۰۲۱ با طراحی جدید و رنگ های مختلف فاش شد
تصویر رندر شده مک پرو جدید

نشت دهنده شناخته شده جان پروسر تصاویر رندر شده ای را از محصولاتی از اپل به اشتراک گذاشت که در این مورد اولین تصویر مربوط به مک پرو کوچک با طراحی الهام گرفته شده از مک پرو جی ۴ که قسمت مرکزی پردازشی آن در قسمت پایین و بخش خنک کنندگی آن در قسمت بالا قرار دارد می باشد.

دومین تصویر نشتی مربوط به آیمک های با طراحی جدید با نمایشگر تمام صفحه شبیه به آیپد ایر می باشند که از لحاظ رنگ آمیزی و تنوع رنگ مشابه نیز  با مدل های آیپد ایر مطابقت دارد. او بیان می کند که تصاویر رندر شده از پشت این محصولات مشابه با مدل های کنونی هستند.

اما بر اساس شایعات دیگر آیمک های جدید از لحاظ طراحی چیزی مابین نمایشگرهای Pro Display XDR و آیپد پرو می باشند. آیمک جدید انتظار نمی رود که دارای ویژگی هایی مانند فیس آیدی باشد. او آشکار می‌کند که وسیله های نشان داده شده در این تصاویر نشتی همگی پروتوتایپ بوده بنابراین نشان دهنده طراحی نهایی محصول نیستند.

در حالی که هنوز رویداد ماه مارس اپل کاملاً از لحاظ برگزاری تایید نشده است، اما مطابق با این شایعات انتظار می رود که در پایان ۲۰۲۱ شاهد این محصولات جدید باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *