تصاویر مربوط به چیپ A14 RAM برای آیفون ۱۲ در شبکه های اجتماعی منتشر شد

تصاویر مربوط به چیپ A14 RAM برای آیفون ۱۲ در شبکه های اجتماعی منتشر شد

همان طور که به تاریخ رونمایی آیفون ۱۲ با چیپ A14 RAM در پاییز امسال نزدیک می شویم، در شبکه های اجتماعی شاهد عکس های هستیم که انتظار می رود مربوط به قطعات چیپ A14 RAM باشد که قرار است در آیفون های امسال بکار رود. در این تصاویر بخش RAM چیپ A14 که معمولا در بخش بالایی چیپ قرار می گیرد قابل مشاهده است.

جزییات بیشتری در مورد این تصاویر وجود ندارد اما از اعداد و ارقام روی این قطعات می توان مشاهده کرد که احتمالا تاریخ تولید آنها مربوط به شانزدهمین هفته سال ۲۰۲۰ می باشد، و به این معنی است که اجزا موجود در تصویر در ماه آوریل امسال تولید شده اند. تصاویر مشابهی از چیپ A14 در چند هفته گذشته نیز منتشر شد که از وضوح تصاویر فعلی را نداشتند.

مطابق به آنچه از اپل انتظار می رود قرار است تمامی آیفون های ۲۰۲۰ از چیپ A14 استفاده نمایند. این چیپ ها ۵ نانو متری بوده و انتظار می رود از سرعت بالا تری نسبت به چیپ سال قبل A13 برخوردار باشند. همین طور از لحاظ مصرف باتری  کم مصرف تر می باشند و دارای مدیریت ذخیره انرژی و کاهش گرما پیشرفته تری هستند. 

علاوه بر این اپل با بکار بردن چیپ های A14  قصد آن دارد که محصولات خود را بیش از پیش برای بکار گیری از تکنولوژی های هوش مصنوعی و AR آماده کند.

نشت های اطلاعاتی  که تا به حال منتشر شده اند حاکی از آن هستند که مدل های ارزان تر امسال یعنی آیفون ۱۲ ۵.۴   و آیفون ۱۲ ۶.۱  اینچی دارای ۴ گیگ رم و مدل های گران تر و پیشترفته تر آیفون ۱۲ پرو از ۶ گیگ رم بهره خواند برد. همین طور در چند روز پیش تصاویری منتشر شد که انتظار می رود مربوط به آیفون ۱۲ ۵.۴ اینچی باشد. در این تصاویر آنچه بیشتر به چشم می زد وجود ناچ بالای صفحه نمایش بود که همچنان مانند سالهای قبل حفظ شده و فقط حاشیه ها باریک شده اند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *