تصاویر طراحی نهایی ایرتگز AirTags در نشت جدیدی منتشر شد

تصاویر طراحی نهایی ایرتگز AirTags در نشت جدیدی منتشر شد

کلیپ ویدئویی کوتاهی که توسط نشت دهنده شناخته شده جان پروسر منتشر شد نحوه اتصال ایرتگز را به وسیله های مختلف نظیر آیفون و ایپد نشان می دهد.  او سپس ویدیوی دیگری را با جزئیات جدید در مورد این وسیله منشر کرده است.

این کلیپ ویدیویی کوتاه ایرتگز را در حال  اتصال به آیفون نشان می‌دهد. در این ویدیو به صورت ۳۶۰ درجه نمای کامل این وسیله را که به وسیله منابع رسمی حاصل شده است نشان می دهد. جان پروسر قبل از این تصاویر  رندر شده ای را بر اساس این ویدیو  در سطح وب منتشر نمود. این برای اولین بار است که طراحی نهایی این محصول در یک تصویر نشان داده می شود.

مطابق با تصویر ایرتگز از طراحی ساده‌ی دایره ای برخوردار بوده که در قسمت پشتی سفید و در قسمت جلویی که دارای لوگوی اپل می باشد به رنگ نقره ای است.  در نگاه اول این وسیله شبیه به باتری ساعت با کمی برآمدگی در قسمت عقب به نظر می رسد.

بر اساس گزارشات انتظار می‌رود که ایرتگز به پردازشگر U1 اپل برای اتصال به وسیله های مختلف از طریق امواج UWB می باشد این امواج قابلیت این را دارند که بتوانند اشیا مختلف را با دقت چند اینچ موقعیت یابی کنند. لازم به ذکر است که در به روز رسانی‌های قبلی iOS نشانه هایی از این قابلیت‌های موقعیت یابی مشاهده شده است.

جان پروسر اعلام می‌کند که ایرتگزها مدتی است که برای ارسال آماده می باشند اما هنوز ارسال آنها به دلیل شرایط پاندمی صورت نگرفته است. ظاهراً اپل به دنبال زمانی مناسب برای انتشار این وسیله می‌باشد موقعی که مردم ممکن است واقعاً بتوانند برای ردیابی اشیا گم شده از آن ها استفاده کنند.

با توجه به شرایط پاندمی که اکثراً در خانه هستند استفاده از این وسیله  چندان منطقی به نظر نمی رسد. زیرا ظاهراً شما به این وسیله ی نیاز نخواهد داشت مگر آنکه خانه خود را ترک کنید. بر اساس آنچه که جان پروسر در این گزارش جدید خود بیان می کند ایرتگز احتمالاً در بهار آماده رونمایی خواهد شد.

تصاویر طراحی نهایی ایرتگز AirTags در نشت جدیدی منتشر شد

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *