تصاویر رندر شده جدید طراحی احتمالی آیفون ۱۲ اس پرو یا آیفون ۱۳ پرو را نمایان می‌سازد

تصاویر رندر شده جدید طراحی احتمالی آیفون ۱۲ اس پرو یا آیفون ۱۳ پرو را نمایان می‌سازد

پیش بینی می شود که آیفون ۱۲ اس دارای طراحی مشابهی با مدل‌های کنونی آیفون ۱۲ باشد فقط با این تفاوت که ممکن است اندکی ضخیم تر باشد. شرکت های گرافیکی LetsGoDigital و LetsGoDigital با هم تیمی را تشکیل داده و تصاویر رندر شده سه بعدی از آنچه که می‌تواند آیفون ۱۲ اس پرو به آن شبیه باشد را به صورت گرافیکی ایجاد نمودند.

این طراحی کاملاً مشابه مدل کنونی آیفون ۱۲ پرو نیست به طوری که اندازه ناچ بالای صفحه نمایش در اینجا کوچکتر است. به هر حال  اپل انتظار می رود که در مدل های ۲۰۲۱ اولین حس گر های اثر انگشت زیر صفحه نمایش خود را اعمال کند.

هنوز مشخص نیست که چه شرکتی قرار است که این حس گر ها را برای اپل بسازد اما شاید آن شرکت کوالکام باشد که قبلاً مودم های  ۵G را برای اپل  ساخته است. این بدان معنی است که حس گرهای آلتراسونیک باید توسط تامین کننده ها ساخته شود اما فیس آیدی و بخش ناچ بالای صفحه نمایش به نظر می رسد چیزی باشد که در مدل‌های بعدی تغییراتی را متحمل نشود.

این تصاویر رندر شده از آیفون ۱۲ اس پرو نشان می دهد که در این مدل ها عمل شارژ نیز می تواند توسط  MagSafe به صورت وایرلس انجام شود و تفاوت در اینجا مربوط به اندازه شارژر می باشد که ممکن است در مدل های آینده دارای طراحی نازک تری باشد همچنین مدل های جدید احتمال می‌رود که دارای قابلیت سازگاری با وای فای Wi-Fi 6E باشند که می تواند انتقال داده ها از طریق وایرلس را  بسیار سریع تر از مدل های قبلی انجام دهد.

در هر حال علی رغم این که در این تصاویر بدنه اندکی ضخیم تر به نظر می رسد مدل های جدید به نظر می رسد که از همان ظرفیت باتری مدل های آیفون ۱۲ برخوردار باشند. بر اساس پیش بینی های تحلیل گر مینگ چی کو آیفون ۱۲ اس پرو و ۱۲ اس پرو مکس دارای دوربین های مجهز به لنزهای اولترا واید پیشرفته می باشند که دارای فوکوس خودکار بوده و دارای لنزهای با فاصله کانونی f/1.8 می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *