تصاویر جدیدی از نسخه های ماکتی آیفون ۱۲ حاکی از طراحی شبیه به آیفون ۴ می باشد

تصاویر جدیدی از نسخه های ماکتی آیفون ۱۲ حاکی از طراحی شبیه به آیفون ۴ می باشد

اپل انتظار می‌رود که تا ماه های بعدی مدل های آیفون ۱۲ را رونمایی کند. در همین ارتباط امروز تصاویری در سطح وب منتشر شد که مربوط به چهار مدل ماکتی آیفون ۱۲ می باشد. این گونه مدل های آزمایشی عموما توسط سازندگان کیس ها گارد های آیفون ساخته شده تا بتوانند همزمان با رونمایی محصول جدید کیس آن را بطور آماده روانه بازار کنند.

این تصاویر بوضوح نشان می دهند که آیفون های امسال دارای طراحی مسطح نزدیک به طراحی آیفون ۴ می باشند. مدل های آیفون ۱۲ امسال در سه اندازه مختلف ارائه خواهند شد. یک مدل ۵.۴ اینچی، دو مدل ۶.۱ اینچی و یک مدل ۶.۷ اینچی. آیفون ۱۲ ۵.۴ اینچی و یکی از مدل های ۶.۲ اینچی انتظار می رود دارای خصوصیات متوسطی بوده و مقرون به صرفه تر بوده در حالی که مدل دیگر ۶.۱ اینچی و مدل ۶.۷ اینچی داری خصوصیات پیشرفته تری بوده و گران تر می باشند.

معمولا این گونه تصاویر حاصل از آیفون های ماکتی در چنین زمانی هر سال توسط سازندگان کیس ها و گارد ها انتشار می یابند. همین طور یک بررسی در سایت آمازون نشان می دهد که برخی از این سازندگان کیس آیفون فروش کیس های آیفون ۱۲ را از قبل آغاز نموده اند.

اگر چه هنوز چند ماهی تا زمان به بازار آمدن آیفون های جدید  فرصت داریم. اما خصوصیت کلیدی که از طریق این تصاویر مشخص نمی شود اندازه ناچ است که بنا به شایعات احتمال می رود امسال اندازه کوچکتری نسبت به مدل های قبلی داشته باشد. در حقیقت اندازه ناچ تاثیری در طراحی کیس ها ندارد بنابراین سازگان کیس ها در طراحی های خود آن را نشان نمی دهند.

همین طور از روی این تصاویر جزییات دقیقی از خصوصیات دوربین در مدل های جدید بدست نمی آید. اما بنا به شایعات منتشر شده دو مدل ارزان تر آیفون ۱۲ دارای دوربین های ۲ تایی بوده ولی مدل های گران تر آیفون ۱۲ پرو از ۳ دوربین بهره می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *