تصاویر تازه نمای نزدیک تری از مک بوک پرو های جدید ۱۴ اینچی را نشان می دهد

تصاویر تازه نمای نزدیک تری از مک بوک پرو های جدید ۱۴ اینچی را نشان می دهد

در آستانه آغاز فروش رسمی مک بوک پرو های جدید در طی این هفته تصاویر تازه ای به مکرومه رسید که نمای نزدیک تری از این وسیله را نشان می‌دهد و مشخص می سازد که اپل تغییرات زیادی را نسبت به نسل قبل از لحاظ ظاهری در آن انجام داده است.

مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید از جمله پر سر و صداترین محصولات اپل در طی سال اخیر بر اساس شایعات ضد و نقیضی که در مورد مشخصات احتمالی آن انتشار یافته است می باشند. حالا که اپل به صورت رسمی آنها را معرفی نموده است مشتریان منتظرند تا این محصول به دست شان برسد. ما قبل از این تصاویر و ویدیوهای مربوط به اولین جعبه گشایی های مک بوک پرو های جدید را در طول این هفته دیده ایم، اما تصاویر جدیدی که توسط یکی از خوانندگان به مکرومرز به نام جورج آفر فرستاده است بهترین کیفیت را برای نگاه اولیه برای ۱۴ اینچی در اختیار ما قرار می دهد.

در این تصاویر مشخص است که پایه های بوک پرو های جدید که بدنه بر روی آنها قرار می‌گیرد به آن صورت که در تصاویر تبلیغاتی اپل مشخص بود آنقدر ها نسبت به مک‌بوک‌پرو های قدیمی تر ضخیم نمی باشد. در بخش جلویی مهم ترین تغییر قابل تشخیص بخش ناچ می باشد و به خصوص وقتی که کاربران از اپلیکیشن ها در حالت فول اسکرین استفاده می کنند بخش ناچ بیشتر خودش را نشان می‌دهد.  اپل در این مورد ارتفاع بخش منو بار macOS را افزایش داده است تا به گونه‌ای به اندازه بخش ناچ شده و یک نوع هماهنگی در صفحه به وجود آید.

از لحاظ صفحه نمایش مک بوک پرو های جدید از تکنولوژی مینی ال ای دی برخوردار هستند یعنی همان تکنولوژی که در آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی امسال به کار رفته است. علاوه بر اینکه این نمایشگر ها از تکنولوژی پروموشن حمایت می‌کنند، نمایشگر  لیکویید رتینا ایکس دی آر از لحاظ رنگ و روشنایی برای محتواهای اچ دی آر می تواند کیفیت های بسیار بهتری را نشان دهد.

تصاویر تازه نمای نزدیک تری از مک بوک پرو های جدید ۱۴ اینچی را نشان می دهد

از جمله تغییرات مهم دیگر در طراحی در بخش جلویی شامل اعمال کیبورد می باشد که در آن همه کلید های فول سایز در یک بخش مشکی رنگ قرار گرفته اند و دوباره بخش کلیدهای فانکشن جایگزین بخش تاچ بار در کیبورد شده‌ است، اما در این مورد باید گفت که ترک پد در  مک بوک پرو های جدید ۱۴ و ۱۶ اینچی کاملا مشابه با نسل قبلی می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.