تصاویر احتمالی قطعات ایرپاد ۳ مشابهت هایی را با ایرپاد پرو مشخص می‌سازد

تصاویر احتمالی قطعات ایرپاد ۳ مشابهت هایی را با ایرپاد پرو مشخص می‌سازد

تصاویر احتمالی قطعاتی از آنچه که احتمال می رود ایرپاد ۳ باشد در این هفته در سطح وب منتشر شد و نشان می دهد که از لحاظ شکل ظاهری طراحی به طور کامل تغییر یافته است. بر اساس اطلاعات حاصل از بلاگ چینی زبان نسل سوم ایرپاد به نظر می رسد که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به ایرپاد ‌پرو های کنونی باشد.

در این گزارش تصاویر پوسته بیرونی ایرپاد و بخش‌هایی از بدنه مشابهت هایی را با ایرپاد‌ پروهای کنونی نشان می دهند که البته به طور کامل به آن یکسان نیست. به طوری که ایرپاد‌ های جدید نسبت به ایرپاد‌ پرو های کنونی شکل مخروطی تری دارند. محفظه های موجود در بدنه نیز به نظر می رسد مربوط به میکروفون و حسگرهای مادون قرمز باشند.

علاوه بر این حفره موجود در خروجی درایور دارای شکل حلقوی بوده در صورتی که در ایرپاد های کنونی این بخش از طراحی بیضوی شکلی برخوردار می باشد. طراحی ایرپاد پرو نیز به طرز مشابهی با این ایرپاد های جدید دارای بخش حلقوی شکلی است که کاربران می‌توانند سری سیلیکونی مناسب با گوش خود را به این قسمت متصل نماید.

در وبلاگ چینی آمده است که مدل های ایرپاد جدید نیز مانند ایرپاد پرو های کنونی از ویژگی حساس به فشار در قسمت پایه برخوردار بوده و ممکن است از چیپ H1  اپل و حمایت سیری نیز برخوردار باشند. تصاویر این گزارش هم چنین نماهای اشعه ایکس از ایرپاد ۳ را نشان داده شده است. بررسی اولیه این تصاویر مشخص می‌شود که اندازه شکل نحوه قرارگیری قطعات داخلی در هر دو تصویر کاملاً یکسان است که این تا حدی شک برانگیز است و می تواند نشان دهنده این باشد که این تصاویر تا حدی دستکاری شده باشند. 

ماه های زیادی است که قرار است اپل مدل های ایرپاد جدید را معرفی نماید. در اواخر ماه گذشته گزارشی اینطور ادعا نمود که این شرکت قصد دارد که نسل سوم ایرپاد و نسل دوم ایرپاد پرو را در اوایل سال ۲۰۲۱ رونمایی نماید. . انتظار می‌رود هر دو مدل دچار تغییرات زیادی از لحاظ ویژگی و شکل ظاهری بشوند به ‌خصوص ایرپادها که قرار است طراحی مشابه با ایرپاد پرو را به خود بگیرند، البته با اندکی تفاوت در شکل درایور ها و همین طور کوتاه تر بودن پایه در ایر پاد ۳.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *