تصاویر احتمالی از صفحه نمایش آیفون ۱۲ ۵.۴ اینچی

تصاویر احتمالی از صفحه نمایش آیفون ۱۲ ۵.۴ اینچی

در آخر هفته گذشته تصاویری که محتمل است مربوط به صفحه نمایش آیفون ۱۲ باشد در شبکه اجتماعی چینی به نام Weibo منتشر شد. در این تصاویر چندین پنل مربوط به صفحه نمایش دیده می شود که بسیار شبیه به آیفون ۱۱ بوده  اما حاشیه های کناری مقداری باریک تر به نظر می رسند. از آنجا که این تصاویر مربوط به مرحله پیش ساخت  و سر هم بندی قطغات هستند هنوز نمی توان اظهار نظر نمود که آیفون ۱۲ با همین ظاهر به بازار عرضه شود.

تصاویر احتمالی از صفحه نمایش آیفون ۱۲ ۵.۴ اینچی

از طرف دیگر نمی توان حدس زد که این تصاویر مربوط به کدام سایز یا مدل آیفون ۱۲ می باشد. اما بنا به اظهار نظر یک منبع این تصاویر به آیفون ۱۲ کوچکتر یعنی ۵.۴ اینچی مربوط می شود زیرا اندازه ناچ بالای صفحه در آن کوچک تر از آیفون های ۶.۱ اینچی می  باشد.

انتظار می رود چهار مدل آیفون برای پاییز امسال معرفی نماید. یک مدل ۵.۴ اینچی، دو مدل ۶.۱ اینچی و ۱ مدل ۶.۱ اینچی. شایعات پیش بینی می کنند مدل ۶.۷ اینچی پیشرفته تر بوده و دارای دوربین سه تایی پشتی هستند. و مدل های ۵.۴ و ۶.۱ اینچی دارای لنز دو تایی بوده و از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.

بر اساس نظریات بلومبرگ تنها دو مدل از مدل های امسال داری طراحی جدیدی بوده و با فریم فلزی که دور تا دور آیفون را می پوشاند عرضه می شوند. بر این اساس آیفون های امسال با الهام از طراحی آیپد پرو ساخته خواهند شد یعنی اینکه به جای داشتن کناره های منحنی از طراحی مسطح برخوردار خواهند بود.

همین طور در مورد اندازه ناچ در آیفون های امسال نظرات ضد و نقیضی وجود دارد. مینگ چی کو عقیده دارد تنها یکی از مدل های امسال دارای لنز های کوچک تر جلویی بوده که باعث می شود اندازه نا کاهش یافته سطح صفحه نمایش افزایش یابد

4 نظر در مورد “تصاویر احتمالی از صفحه نمایش آیفون ۱۲ ۵.۴ اینچی

  1. اشتراک ها: تصاویر مربوط به چیپ A14 RAM برای آیفون ۱۲ در شبکه های اجتماعی منتشر شد | Texnoli

  2. اشتراک ها: تصاویر جدیدی از نسخه های ماکتی آیفون ۱۲ حاکی از طراحی شبیه به آیفون ۴ می باشد | Texnoli

  3. Christian Driscoll میگوید:

    Hey, to be honest, I just loved what you wrote in this post. While it is true that there are hundreds of posts on this same topic but yours is certainly unique. The unique approach taken by the writer is probably the main reason I shared this post on both my Facebook and Twitter pages. As expected, people are reading it and giving me all sorts of positive feedback.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *