تصاویری از پروتوتایپ مک مینی با آیپاد نسل اول منتشر شد

تصاویری از پروتوتایپ مک مینی با آیپاد نسل اول منتشر شد

 امروز تصاویری از یک نوع مک مینی نسل اول منتشر شد که روی آن محلی برای اتصال آیپد نانو در نظر گرفته شده است. این تصاویر نشان دهنده نسل اول مک مینی با داک اتصالی ۳۰ پین برای ارتباط با  آیپاد نانو است. این گونه داک ها در سال ۲۰۰۵ بیشتر رایج بود و برای اتصال با یک اسپیکر طراحی می شد. مانند محصولی از اپل در سال ۲۰۰۶ که آی پاد های فای نام گرفت.

اینگونه داک ها هرگز برای اتصال به کامپیوتر ها طراحی نشد و برای این منظور بیشتر از یک کابل هماهنگ کننده استفاده می شد. این تصویر به وضوح نشان می دهد که اپل در سال ۲۰۰۵ در فکر اتصال آیپاد به کامپیوترهای های مک مینی بوده است.

بر اساس اطلاعات حاصل از منبعی که این تصاویر را منتشر کرده است این طرح اولیه هرگز به مرحله تولید نرسید و از آن جا که شکل و طراحی آیپاد نانو در طول سال ها دچار تغییر شد به نظر می رسد تنها طرح اتصال با مک مینی فقط برای نسل اول آیپاد ارائه شده است.

این منبع که دانگل بوک پرو نام دارد معمولا تصاویر منتشر نشده ای از محصولات اپل را در معرض عموم قرار می دهد. به عنوان مثال در اوایل ماه جاری این منبع تصاویری از پروتوتایپ یا طرح پیش ساخته ای از آی پاد تاچ را منتشر نمود که مربوط به سال ۲۰۱۳ می باشد. این طرح اولیه که مشابهت زیادی با طراحی مک پرو دارد به رنگ مشکی بوده و دارای پوشش براق می باشد.

اولین نسل آی پاد تاچ ها در سال ۲۰۰۷ به بازار آمد و تصویر طرح پیش ساخته به نظر می رسد مربوط به مراحل نهایی ساخت محصول باشد. علاوه بر این طرح اولیه دارای داک اتصالی ۳۰ پین بوده و  لوگوی اپل در پشت آن دیده نمی شود. آی پاد تاچ ها در نسل های بعدی با طراحی براق و آینه ای به بازار آمدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *