تصاویری از ایرتگز در سطح وب منتشر شد که نشان از طراحی گرد دکمه مانندی را می دهد

تصاویری از ایرتگز در سطح وب منتشر شد که نشان از طراحی گرد  دکمه مانندی را می دهد

تنها یک روز قبل از این که اپل در مراسم ۱۵ سپتامبر خود محصولات جدید خود را رونمایی کند نشت دهنده معروف جان پروسر  جزییات بیشتری  را به همراه تصاویری از محصولی را که گمان می رود  ایرتگز باشد منتشر نمود.

در روز یک شنبه جان پروسر در نوشته خود اعلام کرد که ایرتگز ها و ایرپاد پرو استودیو بسیار عالی به نظر می رسند و در روز های آتی تصویری از آنها را به اشتراک می گذارم. او در این مورد اشاره می کند برای اینکه منبع تصاویر مشخص نشود آنها به صورت ۳ بعدی رندر شده اند .

ایرتگز ها در حقیقت شامل یک دیسک سفید با پشت فلزی می باشند که لوگوی اپل روی آن درج شده است. اندازه این لوازم جانبی در حد در بطری نوشابه است. به گفته پروسر اپل تولید کننده اصلی این قطعات خواهد بود و این محصول به صورت لوازم جانبی جداگانه بفروش خواهد رفت.

اما ایرتگز چیست؟ ایرتگز ها از لوازم جانبی اپل می باشند که اشیای گمشده کاربر را ردیابی می کنند. این وسیله می بایست به لوازم شخصی ضروری کاربر چسبانده شود و از طریق اپلیکیشن قابل ردیابی خواهد بود. ایرتگز ها در حقیقت دریافت کننده سیگنال نیستند بلکه فقط پخش کننده سیگنال می باشند.

با استفاده از چیپ یو ۱ و از طریق مدل های آیفون ۱۱ و بعد از آن ایرتگز ها قابل ردیابی خواهند بود. ایرتگز ها با کمک امواج و بلوتوث و امواج مافوق پهن قابل ردیابی هستند. در نوشته دوم خود پروسر بیان می دارد که چیپ یو ۱ بزودی در کلیه محصولات اپل اضافه خواهد شد.

منابع حاکی از آن است که ایرتگیز ها از طریق اپلیکیشن FindMy قابل ردیابی هستند و با ارسال صدا و تغییر صدا همراه با نزدیک شدن به شی گم شده می تواند به کاربر کمک کنند که به وسیله ها شخصی خود دسترسی پیدا کند.

2 نظر در مورد “تصاویری از ایرتگز در سطح وب منتشر شد که نشان از طراحی گرد دکمه مانندی را می دهد

  1. اشتراک ها: بر اساس گزارشات اپل ایر پاد استودیو مجهز به چیپ یو ۱ با قابلیت حمایت امواج بسیار پهن می باشد | Texnoli

  2. اشتراک ها: منابع معتبر می گویند ایرتگزهای اپل بزودی در دو سایز رونمایی می شوند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.