ترنسند کارت های ارتقاء حافظه جت درایو لایت ۵۱۲ گیگابایتی را برای مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی معرفی نمود

ترنسند کارت های ارتقاء حافظه جت درایو لایت ۵۱۲ گیگابایتی را برای مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی معرفی نمود

شرکت ترانسنت کارت ارتقاء حافظه جدیدی را به نام JetDrive Lite 330 معرفی نموده است که مختص مدل های مک پروی ۱۴ و ۱۶ اینچی می باشد و به کاربر این اجازه را می دهد تا بتوانند ظرفیت حافظه آنها این آخرین مدل مک های اپل را به نحو مقرون به صرفه و کم خرجی ارتقا دهد. این کارت ها می توانند تا حد ۵۱۲ گیگابایت حافظه اضافی با هزینه کمتر از ۹۰ دلار ایجاد کنند که نسبت به هزینه سرسام آوری که مشتری مجبور است برای  مک بوک پرو ها با حافظه های داخلی بیشتر بپردازد بسیار مقرون به صرفه می باشد.

کارت های اکسپنشن جت درایو لایت به نحوی ساخته شده اند که که با طراحی خارجی مدل های مک بوک پرو همخوانی دارند و دارای سرعت انتقال داده خواندن  ۹۵ مگابایت بر ثانیه و نوشتن ۷۵ مگابایت بر ثانیه می باشند. به محض آنکه جدید درایو ۳۳۰ در داخل اسلات کارت خوان قرار گیرد می تواند به عنوان یک گزینه حافظه اضافی برای ذخیره فایل های بزرگ تر مانند تصاویر با فرمت RAW یا ویدیو ها با کیفیت ۴K به کار برود. همینطور می تواند به عنوان یکی از گزینه‌های پشتیبان برای ماشین زمان اپل مورد استفاده قرار گیرد.  ترانسنت می‌گوید که کارتهای اکسپنشن جت درایو لایت دارای ضمانت نامه های پنج ساله می باشند و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته COB از قابلیت مقاومت در برابر آب و گرد و خاک و ضد ضربه برخوردارند.

سری کارت های اکسپنشن جت درایو لایت علاوه بر مدل های مک بوک پرو ۲۰۲۱  می توانند مدل های دیگری نظیر مک بوک پرو های ۱۳ اینچی که از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۵ به بازار آمده اند را نیز حمایت کنند. کارت های اکسپنشن جت درایو لایت در حال حاضر از طریق سایت آمازون قابل خریداری بوده دادای قیمت ۳۵ دلار برای ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و ۸۹ دلار برای ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت می‌باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.