تحلیل گران: آیفون ۱۳ دارای مدل های یک ترابایتی و حسگر لیدار خواهد بود

تحلیل گران: آیفون ۱۳ دارای مدل های یک ترابایتی و حسگر لیدار خواهد بود

بر اساس تحلیل گران موسسه تحلیل داده های Wedbush آیفون ۱۳ می تواند دارای مدل هایی با یک ترابایت حافظه برای برخی مدل‌ها و همین طور اسکنرهای لیدار برای تمامی مدل ها بشود.

این شرکت تحقیقاتی در یاداشتی به سهام گذاران اپل می‌نویسد که داده‌های حاصل از چرخه تامین کننده های شرکت های آسیایی خبر از این واقعیت می دهد که مدل های مجهز به تکنولوژی ۵G تا سال ۲۰۲۲ با افزایش تقاضا همراه خواهند بود. اما نشت دهنده‌ی معروف اپل جان پروسر در ماه گذشته آب سردی را بر روی ایده های قبلی که بیان می نمود مدل های آیفون ۱۳ می تواند گزینه های حافظه یک ترابایتی داشته باشد ریخت.

اپل در حال حاضر فقط برای برخی مدل های آیپد پرو گزینه ۱ ترابایتی را به بازار عرضه کرده است، اما افزایش میزان حافظه داخلی برای دارندگان آیفون نیز منطقی به نظر می رسد به ویژه آن که اگر آنها بخواهند با قابلیت های جدید عکسبرداری مانند ProRAW کارکنند نیاز به حافظه بیشتری خواهند داشت،  چرا که فایل های اخیر ۱۰ تا ۱۲ بار بزرگتر از فایل‌های HEIF و JPEG می باشند. این بدان معنی است که کاربران در آینده به مقادیر بالای حافظه داخلی در روی وسیله های خود نیاز دارند یا اینکه آنها باید برای فضاهای اضافی در روی آیکلاد مقدار هزینه بیشتری را متقبل شوند.

گزارش‌های قبلی هم چنین پیشنهاد می کند که اپل از حس گر لیدار خود برای تمام مدل های آیفون ۱۳ در سال ۲۰۲۱ استفاده خواهد کرد. اما این در حالی است که برای مدل های آیفون ۱۲ فقط مدل‌های پرو و پرومکس دارای این اسکنر می باشند.

بر اساس پیش بینی های شرکت Wedbush آیفون ۱۳ هم چنان می‌تواند برای اپل تغییر دهنده بازی باشد چرا که آیفون ۱۲ از فروش بسیار بالایی برخوردار است. از طرف دیگر پیش‌بینی می‌شود که اپل برای معرفی آیفون ۱۳ از همان رویداد مرسوم هر ساله سپتامبر خود استفاده کند و مدل های آیفون ۱۳ با همان اندازه مدل های آیفون ۱۲ معرفی خواهند شد که شامل آیفون ۱۳ مینی ۵.۴ اینچی، آیفون ۱۳ ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۳ پرو ۶.۱ اینچی و آیفون پرومکس ۶.۷ اینچی می باشد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *