تامین کننده اپل فاکس کان تعداد کارکنان خود را در آستانه تولید آیفون ۱۳ افزایش داد

تامین کننده اپل فاکس کان تعداد کارکنان خود را در آستانه تولید آیفون ۱۳ افزایش داد

تامین کننده اصلی اپل فاکسکان که تولید کننده بخش مهم آیفون برای این شرکت می باشد در حال افزایش فضا و همین طور کارکنان خود برای تولید محصول جدید اپل آیفون ۱۳ می باشد. بر اساس منبع خبری South China Morning Post این شرکت  ۱۱۵۸ دلار برای مدت کار ۹۰ روزه برای کارکنان جدید پاداش در نظر گرفته است.

البته شرکت فاکسکان هرگونه اظهار نظری در این مورد را هنوز اعلام نکرده است و بر اساس گفته این شرکت به خاطر حساسیت تجاری و قانونی موازیم شرکت از هر گونه اظهار نظری در این مورد خودداری می کند. به هر حال این پاداش های جدید می تواند نشانه ای برای آماده‌سازی کارکنان و تجهیزات جهت تولید محصول جدید اپل آیفون ۱۳ باشد که قرار است در نیمه دوم امسال به بازار عرضه شود.

برخلاف زمان رونمایی آیفون ۱۲ که به دلایل بحران سلامتی جهانی دچار تاخیراتی شد آیفون ۱۳ قرار است بر اساس موعد مقرر هر ساله در سپتامبر رونمایی شود. مدل های آیفون ۱۳ شامل ۴ مدل مجزا می باشد که انتظار می رود از لحاظ سایز مانند مدل های آیفون کنونی باشند که شامل آیفون ۱۲ مینی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس می باشد.

بر اساس شایعات قرار است در این مدل های جدید بهبود رسانه های عمده ای در زمینه دوربین اعمال شود و همین طور پردازشگرهای سریعتر در این مدل های جدید به طور قطع به کار خواهد گرفت شد.  برخی از تغییرات کوچک تر در شکل خارجی و طراحی ظاهری  نیز انتظار می‌رود در این مدل ها اعمال شود. آیفون ۱۳ انتظار می رود که دارای بخش ناچ کوچک تر نسبت به آیفون ۱۲ باشد که از این لحاظ صفحه نمایش در این مدل های جدید دارای نسبت بیشتری برای دید بهتر خواهند بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *