بی ام دبلیو i4 از قابلیت حمایت کامل ویژگی CarPlay برخوردار می‌باشد

بی ام دبلیو i4 از قابلیت حمایت کامل ویژگی CarPlay برخوردار می‌باشد

یکی از آخرین محصولات شرکت BMW  که قرار است به زودی به بازار عرضه شود تحت نام i4 از قابلیت حمایت کامل برای ویژگی CarPlay برخوردار است. بر اساس اعلام نظر شرکت بی ام دبلیو در ارتباط با ویژگی CarPlay این قابلیت بدون هیچگونه مشکلی با هماهنگی کامل کار خواهد نمود.

خودرو i4 دارای دو صفحه نمایش با لبه های منحنی می باشد و یک صفحه نمایش که در قسمت بالای سر راننده وجود دارد تمام این صفحه های نمایش قادرند که به طور همزمان اطلاعات مربوط به CarPlay را بر روی صفحه نشان دهند. خودرو i4 از نرم افزاری iDrive 8 برخوردار است که همین طور می‌تواند قابلیت ‌های وایرلس CarPlay را حمایت کند.

از طرف دیگر استفاده از  اپل مپس نیز بر روی صفحه نمایش با سازگاری کامل و بدون مشکل برای کاربر قابل استفاده است و او می‌تواند که جهت های مختلف را با استفاده از نقشه اپل در هنگام رانندگی پیدا کند. بسیاری از خودروهایی که جدید ساخته می شوند دارای قابلیت حمایت از CarPlay را دارا می‌باشند، اما نمی توانند آنطور که باید به طور همزمان موقعیت راننده را در اپل مپس نشان دهند. اما اتومبیل جدید بی ام دبلیو با قابلیت سازگاری کامل با اپل مپس یکی از مواردی است که به طور کامل و بدون نقص می تواند حرکت و موقعیت اتومبیل را به طور همزمان در نقشه نشان دهد.

در این خودرو نقشه اپل همینطور می تواند بصورت تمام صفحه نمایش نشان داده شود. از طرف دیگر این خودرو بی ام دبلیو جدید یکی از اولین مواردی است که می‌تواند به طور کامل اپل مپس و نقشه اپل را به صورت تمام صفحه در یک صفحه ثانوی نشان دهد. ظاهراً شرکت BMW از توسعه دهندگان بیشتری که با ios آشنا می باشند همکاری نموده است تا بتواند هر چه بیشتر با این پلتفرم سازگاری نشان دهد. شرکت BMW از جمله شرکت‌هایی است که زودتر از بقیه خودروسازان سعی می‌کند که خودش را با برنامه ها و نرم افزارهای اپل و ویژگی های جدید آن تطابق دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.