به گفته تحلیلگران آیفون ۱۳ در هفته سوم سپتامبر رونمایی خواهد شد

به گفته تحلیلگران آیفون ۱۳ در هفته سوم سپتامبر رونمایی خواهد شد

بر اساس نظر یک  شرکت تحقیقاتی به نام Wedbush اپل به زمان بندی  رونمایی آیفون ‌های  در ماه سپتامبر بازخواهد گشت.  مطابق با اظهار نظر این شرکت در هقته سوم سپتامبر باید شاهد رومایی مدل های آیفون ۱۳ باشیم.

اپل رسم دارد که هر سال در پاییز برای رونمایی محصولات اصلی خود مانند آیفون و برخی محصولات دیگر یک مراسم های جداگانه ای  را برگزار می کند. برای آیفون ها به خصوص ماه سپتامبر در نظر گرفته می شود. سال ۲۰۲۰ به علت شرایط پندمیک مدل های آیفون ۱۲ با تاخیر در ماه اکتبر معرفی شد.

برخی تحلیلگران عقیده دارند که امسال اپل به زمانبندی قبلی خود طبق مرسوم هر سال باز خواهد گشت. شرکت تحقیقاتی Wedbush در یادداشتی به سهامداران اپل گزارش تحلیلی خود را در ارتباط با عملکرد اپل و محصولات این شرکت در سال ۲۰۲۰ ارایه نمود. در این گزارش آمده است که اپل چیزی در حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون واحد آیفون در سال ۲۰۲۰  ساخته است و این شرکت انتظار دارد که میزان ساخت مدل های آیفون ۱۳ در کوارتر سوم ۲۰۲۱ چیزی در حد ۳۵ تا ۴۵ درصد میزان کل آن در سال ۲۰۲۲ را  تشکیل دهد.

این شرکت اطمینان دارد که اپل امسال مراسم پاییزه را در زمان  مرسوم خود انجام خواهد داد، به جای آنکه بخواهد با تأخیراتی همراه شود. به طور دقیق تر این شرکت عقیده دارد که رونمایی آیفون های جدید هفته سوم سپتامبر برگزار خواهد شد. بر اساس اطلاعات آمده از چرخه تامین کننده های اپل کلیه مدل های آیفون ۱۳  ۹۰ میلیون واحد را تشکیل می دهد. این رقم در ارتباط با آیفون ۱۲  ۸۰ میلیون واحد بود که ۱۰ درصد رشد را نشان می دهد که در این مورد این میزان درصد رشد تا حد زیادی بر اساس گفته این شرکت مربوط به مدل هایی می باشد که دارای قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵g در سال ۲۰۲۲ می باشند.

البته لازم به ذکر است که شرکت Wedbush تنها منبعی این نیست که زمان رونمایی آیفون های ۱۳ را سپتامبر معرفی می‌کند،  در ۱۲ ماه آگوست شرکت ترندفورس نیز سپتامبر را به عنوان زمان رونمایی آیفون های جدید معرفی نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.