به روز رسانی iOS 15 برای برخی باعث ایجاد اختلال در دکمه های کنترلی ایرپاد پرو گردید، ولی قرار است در به‌روزرسانی iOS 15.1 رفع گردد

به روز رسانی iOS 15 برای برخی باعث ایجاد اختلال در دکمه های کنترلی ایرپاد پرو گردید، ولی قرار است در به‌روزرسانی iOS 15.1 رفع گردد

بر اساس گزارشات به دلیل وجود یک باگ نرم افزاری در به روز رسانی جدید ios15 باعث می شود که برخی از مالکان ایرپاد پرو نتوانند از سیری برای کنترل قابلیت‌های نظیر اکتیو نویز کنسلینگ و ترنسپرنسی مود استفاده کنند. اما به نظر می‌رسد که این مشکل در بروزرسانی بتای iOS 15.1 حل خواهد شد.

اخیراً در سایت ردیت گروهی از کاربران گزارش‌هایی را انتشار دادند که بر اساس آن در هنگامی که از سیری برای خاموش کردن قابلیت اکتیو نویز کنسلینگ و یا برای فعال کردن قابلیت ترنسپرنسی مود استفاده کرده‌اند سیری در پاسخ گفته است که نمی‌تواند این عمل را انجام دهد. بر اساس گزارش این کاربران از زمانی که آنها وسایل خود را به سیستم عامل iOS 15 به‌روزرسانی کرده‌اند به چنین مشکلی بر می خورند.

البته مکرومز نیز می تواند تایید کند که در آیفون هایی که از سیستم عامل ios15 استفاده می کنند سیری نمی‌تواند برای فعال کردن قابلیت های ترنسپرنسی مود و یا اکتیو نویز کنسلینگ در ایرپاد پرو استفاده شود. اما بر اساس گزارش برخی کاربران در ردیت این مشکل در به روز رسانی ی iOS 15.1 برطرف شده به طوری که در آیفون هایی که از سیستم عامل بتای iOS 15.1 برخوردارند مشتریان قادر خواهند بود که با استفاده از پیام های دستوری سیری این قابلیت ها را فعال کنند.

دارندگان ایرپاد پرو که با سیستم عامل ios15 متصل شوند باید به صورت دستی ویژگی های ترنسپرنسی مود و اکتیو کنسلینگ را با رفتن به بخش مرکز کنترل فعال و یا غیر فعال کنند و یا اینکه منتظر آخرین به روزرسانی iOS 15.1 باشند. هنوز در مورد اینکه چه زمانی قرار است نسخه عمومی iOS 15.1  در دسترس قرار گیرد  اعلام رسمی از طرف اپل منتشر نشده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.