به روز رسانی جدید تلگرام قابلیت تماس های تصویری برای بیش از ۱۰۰۰ کاربر همزمان را  فراهم می کند

به روز رسانی جدید تلگرام قابلیت تماس های تصویری برای بیش از ۱۰۰۰ کاربر همزمان را  فراهم می کند

اخیرا برنامه پیام رسان تلگرام یک بروزرسانی عمده را دریافت نمود که بر اساس آن قابلیت‌های امکان تماس های ویدیویی تا هزار کاربر همزمان را حمایت کند. تا بحال در تماس های ویدیویی گروهی در تلگرام این قابلیت وجود داشت که تا ۳۰ کاربر بتوانند از دوربین و یا صفحه نمایش خود استریم به اشتراک بگذارند و حالا با این به روز رسانی جدید حداکثر ۱۰۰۰ نفر می‌توانند به ارتباط با یکدیگر بپردازند.

تلگرام می‌گوید که می‌خواهد قابلیت های تماس های تصویری خود را تا جایی افزایش دهد که تمام افراد روی کره زمین بتوانند با یکدیگر از طریق یک تماس گروهی ارتباط برقرار کنند. این در حالی است که کیفیت پخش پیام‌های ویدئویی نیز ارتقا یافته است و همین طور از لحاظ شنیداری نیز در هنگام پخش کاربر  می تواند در پس زمینه به پخش آهنگ پس زمینه را حین  تماس گروهی خود اضافه کند.

علاوه بر این کاربران در حال حاضر می‌توانند با ضربه زدن بر روی بخش پیام ویدیویی آن را در بخش مکالمه گسترش داد و با ضربه زدن بر روی پنجره گسترش یافته می توان پیام تصویری را در حالت های پاز، فست فوروارد و ریوایند تجربه کرد.

از جمله قابلیت‌های دیگر اضافه شده در این زمینه آن است که بخش مدیا پلیر در حال حاضر می تواند چندین سرعت مختلف پلی بک را حمایت کند. علاوه بر آن قابلیت اشتراک صفحه نمایش تماس‌های یک به یک اضافه شده است. از جمله دیگر ویژگی‌های های قابلیت توجه به قابلیت حمایت از زوم های مختلف دوربین در طول استفاده از این برنامه اشاره نمود.

یک بخش ویرایشگر مدیا نیز وجود دارد که دارای ابزارهای جدیدی برای ایجاد تغییرات لازم در عکس ها ویدیو ها استیکر ها و غیره می باشد. تغییرات متعدد کوچک دیگری نیز انجام شده است که علاقمندان می‌توانند در وبلاگ  تلگرام آن را با جزئیات بیشتر مشاهده کند. این آخرین بروز رسانی از طریق اپ استور در ios قابل دسترس می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.