ویژگی های جدید درiOS 14 : بهینه سازی دوربین و عکس ها

ویژگی های جدید درiOS 14 : بهینه سازی دوربین و عکس ها

 بیشترین تغییرات در iOS 14 مربوط به طراحی جدید صفحه اصلی، کتابخانه اپلیکیشن، صفحات کوچک تر برای تماس تلفنی، سیری، قابلیت عکس در عکس می باشد. اپلیکیشن عکسها photos و دوربین تغییراتی از لحاظ طراحی را متحمل نشد، اما به جای آن تغییرات دیگری از لحظ بهینه سازی ویژگی ها در آن ها اعمال شده است که از آن جمله می توان به زیرنویس ها، شورتکات های جدید برای گرفتن عکس، بهینه سازی در جستجو و پیدا کردن عکس ها اشاره کرد.

عملکرد دوربین و سرعت عکسبرداری در iOS 14 :  اپل بهینه سازی هایی در اپ دوربین انجام داده است که از آن جمله می توان به بهینه سازی سرعت و کارایی عکسبرداری نام برد. با فعال کردن گزینه عکس برداری سریعتر کاربر می تواند تا ۹۰ درصد با سرعت بیشتر عکسبرداری کند. همین طور زمانی که طول می کشد پس از باز کردن اپ دوربین اولین عکس را بگیرید ۲۵ درصد افزایش یافته است.

ویژگی های جدید درiOS 14 : بهینه سازی دوربین و عکس ها

علاوه بر این عکس برداری پورتره ۱۵ درصد سریع تر است. همین طور گزینه ای به نام Prioritize Faster Shooting در قسمت تنظیمات دوربین اضافه شده است که اجازه می دهد در هنگام عکس برداری های پشت سر هم  اتلاف وقت کمتری برای پردازش کیفیت نهایی عکس ها صورت گیرد.

گسترش قابلیت فیلم برداری سریع:  قابلیت QuickTake در iOS 14 به مدل های آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس و اس ای ۲۰۲۰  اضافه شده است اما در نسخه های  قبلی این ویژگی محدود به آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو بود. 

تنظیمات اکسپوشر و بهینه سازی در عکسبرداری شب: اگر در بخش تنظیمات آیفون بخش دوربین را انتخاب کنید و سپس Preserve Settings را فشار دهید می توانید گزینه فعال کردن تنظیم اکسپوشر را بیابید. در اینجا می توانید اکسپوشر یا روشنایی عکس مورد نظر خود را تعریف نموده  و از این به بعد عکس ها با تنظیمات مورد  دلخواه شما گرفته خواهد شد.

سلفی میرورینگ یا تصویر برگردان سلفی: در هنگام گرفتن سلفی با آیفون در قسمت اپ دوربین می توانید تصویر برگردان را انتخاب کنید و از این به بعد عکس پیش نمایش به صورت برگردان سلفی اولیه نشان داده می شود.

1 نظر در مورد “ویژگی های جدید درiOS 14 : بهینه سازی دوربین و عکس ها

  1. اشتراک ها: چطور اپ های صفحه اصلی را در iOS 14 مخفی کنیم. | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *