بهترین روش برای انتقال داده ها از آیفون قدیمی به آیفون ۱۳ جدید کدام است

بهترین روش برای انتقال داده ها از آیفون قدیمی به آیفون ۱۳ جدید کدام است

اگر شما قصد خرید آیفون ۱۳ را دارید و می خواهید آن را با آیفون کنونی خود جایگزین کنید روش های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها می توانید داده های خود را به وسیله جدید منتقل کنید. بدون شک انتقال مستقیم داده ها از وسیله قدیمی به وسیله جدید بهترین روش در میان سایر روش ها محسوب می شود.

مراحل زیر به شما نشان می‌دهد که چطور می توانید برای انتقال داده ها از یک وسیله به وسیله دیگر به صورت وایرلس اقدام کنید و قبل از هر چیز باید مطمئن باشید که از اطلاعات و داده های موجود در آیفون کنونی تان تهیه کنید.

  • هر دو آیفون را به برق متصل کنید و آیفون ۱۳ جدید خود را در کنار آیفون قدیمی قرار دهید
  • آیفون قدیمی باید سیستم‌ عامل نسخه ۱۲.۴ و یا جدیدتر برخوردار باشد. به محض آن که آیفون جدید خود را در کنار آیفون قدیمی قرار می‌دهید در روی صفحه پنجره ای ظاهر می شود که می بایست در آن اپل آیدی خود را وارد کنید و سپس دکمه ادامه را فشار دهید.
  • آیفون قدیمی تان را در دست گرفته و آن را به گونه ای بر روی آیفون ۱۳ قرار دهید که روزنه دوربین در بخش میانی انیمیشن ظاهر شده بر روی آیفون ۱۳ قرار گیرد.
  • منتظر شوید تا این پیام ظاهر شود Finish on New ‌iPhone و سپس پسورد کنونی تان را بر روی آیفون ۱۳ وارد کنید و سپس مراحل را بر اساس آنچه که به شما نشان داده می شود برای تنظیم فیس آیدی بر روی آیفون ۱۳ جدید به پایان برسانید
  • بر روی گزینه Transfer from ‌iPhone ضربه بزنید تا انتقال داده ها به آیفون ۱۳ آغاز شود.
  • اگر در روی آیفون قدیمی تان هنوز اتصال با اپل واچ وجود دارد، در  این مرحله از شما سوال می شود که آیا می خواهید اطلاعات مربوط به اپل واچ را و تنظیمات مربوط به آن را در آیفون جدید وارد کنید.

در طول روند باید هد دو آیفون را کاملاً نزدیک هم نگه داشته و هر دو در طی این روند باید به برق متصل باشند تا روند انتقال داده ها به طور کامل انجام شود. زمانی که طول می کشد داده ها به آیفون جدید منتقل شود کاملاً بستگی به داده‌های موجود در روی آیفون کنونی شما دارد و در روی صفحه می‌توانید زمان تخمینی آن را مشاهده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.