بهترین اپلیکیشن برای تبدیل فرمت های ویدیویی به  mp۴ در کیفیت بالا بر روی مک

بهترین اپلیکیشن برای تبدیل فرمت های ویدیویی به  mp۴ در کیفیت بالا بر روی مک

اپلیکیشن VideoProc Converter کمک می کند تا بتوانید فرمت های ویدیویی غیر معمول و غیر استاندارد را به فرمت استاندارد قابل استفاده برای بیشتر وسایل مانند مک تبدیل کنید. اگر شما یک فایل ویدیویی در فرمت های MKV صفر WMV را دریافت کنید نمی‌توانید در بیشتر حالات آن را در پلیر های مختلف اجرا کنید و با پیام های خطا مواجه می شوید.

در بیشتر حالات هنگام تبدیل فرمت های ویدیویی به یکدیگر نیز ممکن است کار بسیار مشکل شود. در هر حالتی با استفاده از اپلیکیشن VideoProc Converter می توانید هر فرمتی را به یکدیگر تبدیل کنید. این اپلیکیشن تمام فرمت های ویدیویی را به یکدیگر تبدیل کرده و دارای قابلیت های ویرایشی نیز می باشد. با استفاده از آن می توانید اندازه فایل های ویدیویی را نیز کوچک کرده و یا آنها را ریسایز کنید. این اپلیکیشن می‌تواند تا ۳۷۰ ورودی Codec اتو ۴۷۰ فرمت خروجی را حمایت کند. با استفاده از آن می توانید یک محتوای سه بعدی را به محتوای دو بعدی و هر فرمت دی وی دی را به mp۴ تبدیل کنید.

چگونه از اپلیکیشن VideoProc Converter برای تبدیل ویدیوها به MP4 استفاده کنیم

  • اپلیکیشن VideoProc Converter را بر روی مک خود باز کنید
  • با درگ نمودن فایل به داخل اپلیکیشن می توانید ویدیو را به این اپلیکیشن ایمپورت کرده و با کلیک نمودن بر روی آیکون play می توانید ویدیو را اجرا کنید.
  • بر روی دکمه ویدئو کلیک نموده که در قسمت پایین منوی بار در روی صفحه وجود دارد.
  • در کنار گزینه Target Format شما می توانید لیستی از فرمت های خروجی که می‌خواهید ویدیو را به آنها تبدیل کنید را انتخاب کنید.
  • از طرف دیگر  با انتخاب بخش Music می توانید فرمت های صوتی را به یکدیگر تبدیل کنید
  • در مرحله آخر با کلیک نمودن بر روی دکمه بزرگ Run می‌تواند مرحله تبدیل را آغاز کنید

در این مرحله شما باید برای کامل شدن مرحله ای تبدیل زمانی را منتظر بمانید و خبر خوب آن است که این اپلیکیشن  تا ۴۷ برابر با سرعت بیشتر نسبت به سایر اپلیکیشن‌های موجود می‌تواند این امر را انجام دهد.

بهترین اپلیکیشن برای تبدیل فرمت های ویدیویی به  mp۴ در کیفیت بالا بر روی مک

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.