بلکین شارژر ماگسیف جدیدی را با استند معرفی نمود

بلکین شارژر ماگسیف جدیدی را با استند معرفی نمود

شرکت بلکین امروز شارژر ماگسیف جدیدی را با ۶۰ دلار می باشد معرفی نمود. این شارژ قادر است که از طریق تکنولوژی شارژ ماگسیف از طریق وایرلس وسیله هایی مانند آیفون و آیپد را که بر روی آن قرار می‌گیرد را شارژ نماید. این شارژر همچنین مجهز به یک استند بوده و در حال حاضر در  فروشگاه آنلاین اپل استور در رنگ های سفید و مشکی در دسترس می باشد.

این شارژر وایرلس قابل حمل با قابلیت های پیشرفته قادر است که با سرعت ۱۵ وات بیشتر مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ را شارژ کند و انتظار می رود برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ مینی بتواند قدرت ۱۲ وات را شارژ را حمایت کند. شرکت بلکین یکی از تنها شرکت های لوازم جانبی اپل می باشد که تاکنون لوازم جانبی ماگسیف وایرلس را بازار نموده است که در اندازه استاندارد شارژ ماگسیف اورجینال اپل می باشد. بیشتر لوازم جانبی مگنت در بازار که دارای قابلیت حمایت از تکنولوژی ماگسیف می باشد تنها قادرند با سرعت ۷.۵ وات این وسایل را شارژ کنند. این بدان دلیل است که تکنولوژی ماگسیف تنها از طریقسخت افزاری به وسیله اپل حمایت می شود.  درست به همان صورتی که شارژ وایرلس اپل واچ کار می کند.

شارژر Boost Charge Pro بلکین دقیقا مانند شارژر ماگسیف اپل عمل می کند و قادر است  استفاده از مگنت هایی که بر روی آنها وجود دارد به آیفون های حمایت کننده تکنولوژی ماگسیف متصل شود. این شارژر همچنین دارای کابل های با پوشش های محافظتی بوده که دو متر طول دارند. این شارژر ها همچنین دارای استندهای ویژه ای هستند که می توان آیفون را در هنگام تماشای ویدیو و یا ایجاد تماس های فیس تایم بر روی آن قرار داد.

قیمت کنونی این شارژر ۶۲ دلار می‌باشد که ۲۰ دلار از شارژر اورجینال اپل گرانتر است. اما وجود برخی از تجهیزات اضافی در این شارژر مانند استند و همینطور کابلهای مقاوم و بلند می تواند برای برخی افراد رضایت بخش باشد. این شارژر  از طریق وب سایت آنلاین اپل استور و همین طور به طور مستقیم از طریق وبسایت بلکین قابل خریداری می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.