بله، مجیک کیبورد های قدیمی حالا با آیپد پرو های ۲۰۲۱ کار می کند

بله، مجیک کیبورد های قدیمی حالا با آیپد پرو های ۲۰۲۱ کار می کند

 اپل مجیک کیبورد ها را به‌روزرسانی کرده است تا بتوانند به‌طور کامل آیپد پرو های ۲۰۲۱ ۱۲.۹ اینچی راحمایت کنند. اما سوال اینجاست که آیا شما می توانید مدل های مدل قدیمی‌تر را فراموش کرده و آن را به کناری بگذارید.

وقتی که اپل، مجیک کیبورد ها را برای آیپد پرو در سال ۲۰۲۰ معرفی نمود بسیاری از کاربران را بر آن داشت که بتوانند از آیپد به عنوان لپ تاپ استفاده کنند. یکی از نکات جالب در طراحی مجیک کیبوردها آن است که در آن  از مگنت و لولا ها به گونه ای استفاده  شده که بتوانند آیپد پرو را به صورت شناور در بالای صفحه کلید نگه دارد و همین امر علاقه بسیاری را برانگیخت.

با معرفی آیپد پرو های ۲۰۲۱ اپل لوازم جانبی همخوان و سازگار با آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی را نیز معرفی نمود. بعد از آن مشخص شد از آنجا که آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی از لحاظ ضخامت با مدل‌های قبلی متفاوت می باشند نمی‌توانند از مجیک کیبورد های قدیمی برای اتصال به آنها استفاده نمود.

بنابراین مشتریان اگر می خواهند مدل ۱۲.۹ اینچی را بخرند باید به اجبار کیبورد های جدید ارائه شده توسط اپل نیز سفارش دهند. اما نکته اصلی در آنجاست که مجیک کیبوردهای جدید که در حال حاضر برای مدل ۱۲.۹ اینچی با قیمت ۳۴۹ دلار فروش می رسد و کاربرانی که قبلا نسخه های قدیمی تر را دارند ممکن است لزوما تمایل نداشته باشند که بخواهند ۳۴۹ دلار دیگر برای کیبورد جدید بپردازند.

در حالیکه از لحاظ شکل ظاهری باید گفت هیچگونه تفاوت زیادی میان آنها نمی باشد. بر این اساس اپل اینسایدر تصمیم گرفت که مدل های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ آیپد پرو  ۱۲.۹ اینچی را با  مجیک کیبورد های قدیمی و جدید امتحان نموده و در نهایت مشخص شود که راه حلی برای این مسئله وجود دارد یا نه.

آیپد پرو ۲۰۲۰ با مجیک کیبورد ۲۰۲۱

از این لحاظ تست انجام شده نشان داد که  کیبورد های جدید با مدل های قدیمی آیپد پرو ۲۰۲۰ به خوبی کار می کنند، زیرا که آیپد پرو های ۲۰۲۰ نیم میلیمتر باریک‌تر از مجیک کیبوردهای ۲۰۲۱ می‌باشند و از این لحاظ در اتصال به یکدیگر چندان مشکلی ایجاد نمی‌کنند. در موقع اتصال مجیک کیبورد های جدید به آیپد ۲۰۲۰ فقط با اندک فشار بیشتر شما می توانید به خوبی این دو وسیله را با همدیگر هماهنگ کنید و از آن استفاده کنید.

آیپد پرو ۲۰۲۱ و مجیک کیبورد ۲۰۲۰

در این مورد تست انجام شده نشان داد که آیپد پرو ۲۰۲۱ جدید با مجید کیبورد قدیمی می‌توانند به یکدیگر متصل شده به خصوص در حالتی که بسته نباشند. وقتی که بخواهید  آنها را بروی هم ببندید نیز چندان جای نگرانی نیست زیرا که هیچ گونه نشانه ای از هر گونه ایجاد خراش و یا صدمه هر یک از این دو وسیله در هنگام بسته شدن روی هم دیگر مشاهده نشد.

بله، مجیک کیبورد های قدیمی حالا با آیپد پرو های ۲۰۲۱ کار می کند

بنابراین با این تست های انجام شده مشخص شد که مجیک کیبورد های قدیمی با مدل های جدید قابل استفاده می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *