آیفون ۱۲ پرو ممکن است با صفحه نمایش ۶۰ هرتز رونمایی شود

آیفون ۱۲ پرو ممکن است با صفحه نمایش ۶۰ هرتز رونمایی شود

 اپل ممکن است رونمایی آیفون ۱۲ پرو را بدلیل مشکلات بوجود آمده در تولید قطعات صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز به تاخیر بیاندازد یا به طور کلی از این قابلیت صرف نظر نموده و آیفون ۱۲ پرو را با صفحه نمایش ۶۰ هرتز به بازار عرضه نماید.

یانگ در گزارش خود بیان می کند که اپل با مشکل ساخت صفحه نمایش های ۱۲۰ هرتز برای آیفون ۱۲ پرو مواجه است. به همین دلیل ممکن است تا رفع مشکل، رونمایی این مدل را به تعویق بیاندازد و یا اینکه از تولید آیفون ۱۲ پرو با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز صرف نظر نماید و بر اساس پیش بینی یانگ به صفحه نمایش ۶۰ هرتز بسنده نماید. 

یانگ عقیده دارد که اشکال بوجود آمده در تولید قطعات صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز برای آیفون ۱۲ پرو می تواند به این دلیل باشد که اپل از ابتدا قصد تولید صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز را برای این مدل در نظر نداشته  و یا در اصطلاح جزو برنامه ریزی نبوده است. اما این تحلیل گر همچنین عقیده دارد که اپل ممکن است تا رفع مشکل اخیر منتظر بماند و به همین دلیل رونمایی آیفون ۱۲ پرو احتمالا با تاخیر مواجه خواهد شد.  اما هنوز مشخص نیست که این تاخیر چه مدت طول خواهد کشید هر چند اپل خود چندی پیش تایید نمود که رونمایی آیفون های امسال با تاخیر هایی همراه خواهد بود.

در حالی که تقاضای زیادی برای تولید صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز وجود دارد اپل ممکن است به تاخیر رونمایی راضی شود و در نهایت مدل آیفون ۱۲ پرو با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز به بازار عرضه نماید. جان پروسر که با منابع پشت پرده تولیدکنندگان قطعات اپل در ارتباط است تایید می‌کند که اپل در حال آزمایش صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز روی آیفون ۱۲ مکس پرو بوده و همه چیز در رابطه با این مدل به خوبی پیش می رود. او در ادامه می افزاید با انتخاب گزینه ۱۲۰ هرتز در تنظیمات می توان این از این ویژگی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *