بر اساس گزارشات اپل ایرپاد استودیو مجهز به چیپ یو ۱ با قابلیت حمایت امواج بسیار پهن می باشد

بر اساس گزارشات اپل ایرپاد استودیو مجهز به چیپ یو ۱ با قابلیت حمایت امواج بسیار پهن می باشد

 نشت دهنده شناخته شده لاو تو دریم امروز اطلاعاتی در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت که نشان می دهد اپل ایر تگز و ایرپاد استودیو دارای چیپ یو ۱ خواهند بود که امواج بسیار پهن را حمایت می کند. این چیپ بخصوص برای ردیابی وسیله از طریق اپلیکیشن findmy بکار خواهد رفت.

همین طور می تواند برای ردیابی دیگر وسیله های دیگری که از این چیپ یو ۱ برخوردار می باشد مورد استفاده قرار گیرد. اپل می گوید چیپ یو ۱ مکان های وایرلس با امواج کوتاه را فعال می کند که این برای ویژگی های آینده مانند دیحیتال کار کی بکار خواهد رفت.

چیپ یو ۱ فقط در آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو بکار رفته است. عدم بکارگیری این چیپ در آیپد پرو و آیفون اس ای این فرضیه را مطرح می سازد که اپل قصد ادامه استفاده از این چیپ را ندارد اما بکار گیری آنها در اپ واچ های سری ۶ این احتمال را تقویت می کند که اپل هم چنان به استفاده از این چیپ گران قیمت تمایل دارد. 

مطابق آنچه نشت دهنده ادعا می کند اپل به دنبال استفاده از این چیپ در همه اکوسیستم محصولات جدید خود می باشد. استفاده از چیپ یو ۱ در ایرپاد استودیو این مزیت را دارد که دیگر فرقی نمی کند هدفون را به چه صورت روی گوش ها بیاندازیم و یا به صورت اشتباه در روی گوش چپ یا راست بیاندازیم، خود هدفون بعد از قرار گیری خود وضعیت هدفون را برای کاربر تنظیم می کند.

در بکارگیری چیپ یو ۱ برای ایرتگز ها  شاید اپل از لحاظ امنیت کاربر و اهمیت لوازم شخصی آن قصد استفاده از از چیپ مورد نظر را دارد. ایرتگز ها به نظر می رسد به همراه آیفون ۱۲ رونمایی شوند. رونمایی ایرپاد استودیو نیز به نظر نمی رسد چندان دور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *