بر اساس نظر تحلیل گران ارز های دیجیتال می توانند یکی از گزینه های درآمد مالی آینده اپل باشد

بر اساس نظر تحلیل گران ارز های دیجیتال می توانند یکی از گزینه های درآمد مالی آینده اپل باشد

شرکت تحلیل داده‌های RBC Capital Markets اعتقاد دارد که اگر اپل شروع به قبول ارزهای دیجیتال برای دریافت پرداخت های خود کند، این می تواند یک حرکت هوشمندانه محسوب شود که حتی از تولید اپل کار برای این شرکت می تواند مهم تر باشد.

تحلیلگر شرکت Mitch Steves می گوید که اپل می تواند از بازار ارز های دیجیتال بیش از ۴۰ میلیارد دلار درآمد کسب کند و در طول دو دهه آینده به عنوان یکی از رهبران کریپتو در ایالات متحده بشود.

این تحلیلگر بیان می‌کند که اپل می تواند که در سرویس پرداختی اپلیکیشن والت خود در کارت های Apple Pay برای معاوضه ارز های کریپتو فعال کند و با انجام دادن این کار می‌تواند به سرعت سهام بازار خود را در این صنعت افزایش دهد.

این تحلیل‌گر در ادامه شرکت تکنولوژی Square که در حال حاضر در بازار بیت کوین قرار دارد را به عنوان یکی از کمپانی های موفق در این زمینه مثال می‌زند.

اپل در حال حاضر بیش از یک و نیم میلیارد کاربر دارد و اگر تصور کنیم که فقط ۲۰۰ میلیون از آن ها از پرداخت اپل پی استفاده کنند عدد به دست آمده توسط اپل تقریباً ۶.۶۶ بزرگتر از درآمد Square می شود.

بنابراین پتانسیل حاصل از این استراتژی می‌تواند در سال ۴۰ میلیارد دلار برای اپل افزایش درآمد داشته باشد. این تحلیل گر ادعا می‌کند که اپل کار می‌تواند به عنوان هدف در دراز مدت برای این غول صنعت تکنولوژی مفید واقع شود، اما او همچنین معتقد است که رقابت با ایلان ماسک و تسلا می‌تواند خطر بزرگتری را متوجه اپل کند تا اینکه این شرکت بخواهد وارد بازار معاوضه ارز های دیجیتال شود.

غلبه اپل در بازار تکنولوژی می‌تواند بسیاری از مشکلات موجود در معاوضه ارز های دیجیتال را از بین ببرد چرا که در حال حاضر رقابت در صنعت کریپتو هنوز سبک و پایین است.

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *