بر اساس نظرسنجی انجام شده ۴۰ درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون اس ای نسل ۳ را دارند

بر اساس نظرسنجی انجام شده ۴۰ درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون اس ای نسل ۳ را دارند

نظرسنجی ها انجام شده  توسط شرکت  SellCell. نشان می دهد چهل درصد کاربران آیفون قصد خرید آیفون اس ای نسل ۳ اپل را دارند که از میان این تعداد ۲۴ درصد می خواهند که آن را به عنوان وسیله اصلی خود مورد استفاده قرار دهند. در حالی که ۱۶ درصد می خواهند آن را به عنوان هدیه و یا آنکه به عنوان وسیله ثانویه خود مورد استفاده قرار دهند. این نظر سنجی نشان داد بیشتر کسانی که قصد خرید آیفون اس ای نسل ۳ را دارند می خواهند که وسیله را برای خود مورد استفاده قرار دهند و ۱۰ درصد می خواهند آن برای فرزند خود خریداری کنند. ۱۰ درصد دیگر قصد دارند آیفون اس ای جدید را برای همسر و یا دوست خود تهیه کنند و در این مورد ۷.۸ درصد نیز قصد دارند که آن را برای پدر ، پدربزرگ و مادربزرگ خود خریداری کند.

بیشتر از کاربرانی که قصد خرید آیفون اس ای نسل ۳ را دارند ارزانی آن را دلیل اصلی خرید ذکر کرده‌اند، اما ۱۵ درصد علت انتخاب این وسیله را به وجود تکنولوژی ۵ جی در آن می دانند و ۱۱ درصد این وسیله را به خاطر کوچک و جمع و جور بودن آن انتخاب کرده و ۶.۷ درصد به خاطر ویژگی تاچ آیدی در دکمه هوم آن را ترجیح می دهند. در این مورد نظرسنجی نشان می‌دهد که ۲۰ بیشتر آنهایی که می‌خواهند آیفون اس ای نسل جدید را خریداری کنند در حال حاضر آیفون ۱۱ را به عنوان وسیله اصلی خود دارند  و ۶ درصد آنهایی هستند که در حال حاضر آیفون ایکس آر داشته  می خواهند به آیفون اس ای جدید ارتقا دهند.  در این مورد ۶.۷ درصد از آنها در حال حاضر از آیفون ۱۲ استفاده می کنند.

از میان کسانی که قصد ندارند آیفون اس ای نسل جدید را خریداری کنند ۶۶ درصد آنهایی هستند که از مدل آیفون کنونی خود راضی هستند، ۹ درصد می خواهند منتظر آیفون ۱۴ برای رونمایی باشند،  ۴ درصد نیز اعتقاد دارند که این وسیله بسیار کوچک بوده و ۳ درصد عقیده دارند که این وسیله آنقدرها دارای خصوصیات پیشرفته و پریمیوم نمی باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.