بر اساس شایعات آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو در اواسط نوامبر آماده فروش می شوند

بر اساس شایعات آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو در اواسط نوامبر آماده فروش می شوند

به گزارش اپل اینسایدر نشت جدیدی ادعا می کند که هوم پاد مینی دارای نصف ارتفاع هوم پاد اصلی بوده و از قیمت ۹۹ دلار برخوردار خواهد بود.  در این نشت همین طور جزئیات جدیدی برای مدل های آیفون ۱۲ ذکر شده است. این اطلاعات که در ابتدا در شبکه اجتماعی چینی ویبو منش شد و سپس بوسیله نشت دهنده معروف ایس یونیورس تایید شد حاوی اطلاعات بیشتری راجع به قیمت هوم پاد مینی و تایید این مطلب می باشد که در روز ۱۳ اکتبر مدل های آیفون ۱۲ معرفی خواهند شد.

در نوشته چینی آمده است: هوم پاد مینی، ۹۹ دلار، بلندگوی ۳.۳ اینچی، پردازش گر s5. بیشتر مناطق آماده دریافت آن تا ۶ و ۷ نوامبر و فروش آن تا تاریخ ۱۶ یا ۱۷ نوامبر می باشد. لازم به ذکر است که این تاریخ های ذکر شده برای آمریکا است.

در اندازه ۳.۳ اینچ هوم پاد مینی به اندازه نصف هوم پاد اصلی خواهد بود و با قیمت ۹۹ دلار به اندازه نصف هوم پاد اصلی قیمت خواهد داشت. در همین منبع قیمت مدل های آیفون ۱۲ نیز آمده است. این منبع ادعا می کند که آیفون ۱۲ مینی بجای ۶۴۹، ۶۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و آیفون ۱۲ به جای ۷۴۹ دلار، ۷۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

در همین نوشته آمده است که آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو قبل از مدل های دیگر آماده فروش خواهد بود. پیش سفارش این مدل ها نیز از ۱۶ یا ۱۷ اکتبر شروع خواهد شد و در ۲۴ اکتبر آن ها آماده ارسال می باشند. این نشت می گوید که آیفون ۱۲ مینی در ۶ یا ۷ نوامبر آماده پیش سفارش خواهد بود و تاریخ ارسال یک هفته بعد یعنی ۱۳ یا ۱۴ نوامبر خواهد بود. آیفون ۱۲ پرو در ۱۳ و ۱۴ نوامبر آماده پیش سفارش و در ۲۰ یا ۲۱ آماده ارسال خواهند بود. ایس یونیورس در نوشته خود اعلام می کند که ویبو سابقه خوبی در پیش بینی محصولات اپل دارد. 

0 نظر در مورد “بر اساس شایعات آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو در اواسط نوامبر آماده فروش می شوند

  1. اشتراک ها: در آیفون ۱۲ فیس آی دی ممکن است سریع تر  و دوربین دارای قابلیت های بیشتر باشد | Texnoli

  2. اشتراک ها: مینگ چی کو می گوید آیفون ۱۲ بالاترین فروش را در میان مدل های دیگر خواهد داشت | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *