بر اساس داده‌های جدید اپل در حال توسعه محصولات خانگی جدیدی می باشد

بر اساس داده‌های جدید اپل در حال توسعه محصولات خانگی جدیدی می باشد

بررسی داده‌های مربوط به استخدام کارمندان جدید نشان می دهد که اپل در حال توسعه یک سری جدید از لاین محصولات خانگی و همینطور سرویس های خانگی می باشد که انتظار می رود در آستانه رونمایی آیفون ۱۳  احتمالاً به آنها اشاره مشخصی داشته باشد.

داده‌های حاصل از شرکت GlobalData نشان می دهد که شرکت اپل استخدام های جدید  برای توسعه برخی محصولات خاص در طی چند ماه اخیر افزایش داده است. از آنجا که کلیه آگهی های مربوط به استخدام کارمندان اپل از طریق این سایت قابل دسترسی می باشد، تحلیل این داده ها نشان می دهد که در ماه جولای نسبت به سال گذشته این میزان استخدام ۷۸ درصد افزایش را داشته است.

در این مورد باید گفت که در ماه مارس ۱۳۰ در ماه جولای حدود ۲۷۰ فرم درخواست نیروی کار در این سایت توسط اپل منتشر است که بیشتر آن ها استخدام های مربوط به دسته های جدید محصولات خانگی را شامل می شود. به عنوان مثال در یکی از این دسته ها اپل در زمینه استخدام مدیریت محصول و سرویس های خانگی تقاضای نیروی کمکی کرده است که می‌تواند در زمینه محصولاتی باشد که در خانه کاربرد دارند مانند اپل تی‌وی و ایرپاد مینی و هوم کیت.

در این فرم استخدام کار اپل اشاره می‌کند که داوطلبان باید اطلاعات و تجربه کافی در زمینه سرویس های خانگی و تکنولوژی های مربوط به این بخش را داشته باشند و همینطور در زمینه پلتفرم هوم کیت نیز تجربه های لازم را کسب نموده باشند. شایعه است که اپل در حال کار بر روی طراحی های جدیدی برای محصولات خانگی خود مانند هوم پاد هایی دارای صفحه تاچ اسکرین می باشد که با این وسیله قرار است هماهنگ شود. همینطور اپل تی وی همزمان به دوربین های سر خود شوند و همین طور از اسپیکرهای برخوردار شوند که دارای قابلیت های هوشمند می باشد.

در این مورد باید گفت که در ماه جولای  بیش از ۳۷۰ فرم استخدام کارمند منتشر شده که مربوط به سمت های مختلف در این زمینه هستند. علاوه بر این شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ همراه با بازگشایی بسیاری از فروشگاه‌ های خود اقدام به انتشار فرم های استخدامی زیادی می کند زیرا که بازگشایی فروشگاه ها نیاز برای استخدام افرادی که در زمینه های پشتیبانی و کمک کردن به مشتریان و ارائه سرویسهای مربوطه لازم می باشند را  افزایش می دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.