بر اساس برخی گزارشات ممکن است مک بوک پرو اپل سیلیکون در کنفرانس ۱۵ سپتامبر معرفی شود

بر اساس برخی گزارشات ممکن است مک بوک پرو اپل سیلیکون در کنفرانس ۱۵ سپتامبر معرفی شود

 یکی از نشت دهنده هایی که گمان می رود  منبع اصلی بیشتر نشت های ۲۰۲۰ باشد می گوید اپل در کنفرانس ۱۵ سپتامبر خود محصولات زیادی برای معرفی عرضه خواهد کرد از جمله مک بوک پرو ۱۴ اینچی اپل سیلیکون که به همراه آیفون های جدید معرفی خواهد شد.

این نشت دهنده ادعا می کند نقش مودراتور را اکانت ردیت اپل دارد.  با وجود این ادعا هنوز احتمال رونمایی اپل واچ های سری ۶ و یک مدل آیپد جدید بیشتر است. هنوز شواهد مختلفی وجود دارد که تایید می کند که تاریخ دقیق رونمایی مک بوک های اپل سیلیکون مشخص نیست.

اما منابع بخشی از مشخصات فنی این کامپیوتر ها را آشکار می سازد. بنا به گزارش های موجود جی پی یو این چیپ ها با ریدیان پرو ۵۵۰۰ یو برابری می کند. با این مقدار عملکرد به نظر می رسد با کامپیوتر های اپل سیلیکون گیم های مختلفی را بدون تاخیر بازی نمود. این نشت دهنده می گوید که مک بوک های ۱۲ اینچی و آی مک ۲۴ اینچی اپل سیلیکون مرحله تولید را به پایان رسانده و هر زمان می توانند رونمایی شوند.

اما همان طور که پیش تر گفته شد بیشتر شواهد حاکی از رونمایی دو محصول است یعنی اپل واچ های سری ۶ و آیپد ایر ۴. اما منبع اخیر ادعا می کند که کنفرانس ۱۵ سپتامبر مربوط به اعلام مدل های آیفون ۱۲ جدید می باشد. این منبع همین طور آشکار می سازد که زمان پیش سفارش در ماه اکتبر خواهد بود و در اوسط اکتبر محصولات جدید آماده ارسال خواهند بود.

آیفون ۱۲ مکس و آیفون ۱۲ پرو اول ارسال خواهند شد و مدل آیفون ۱۲ پرو مکس با تاخیر ارسال می شود. از آنجایی که مدل های آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ پرو از حس گر لیدار برخوردار می باشند اپل به نظر می رسد در مورد آخرین پیشرفت های خود در زمینه ای آر نیز در این کنفرانس صحبت کند.

1 نظر در مورد “بر اساس برخی گزارشات ممکن است مک بوک پرو اپل سیلیکون در کنفرانس ۱۵ سپتامبر معرفی شود

  1. اشتراک ها: چیپ تی ۲ اپل آسیب پذیری نرم‌افزاری دارد که ممکن برای کاربران مشکلات امنیتی ایجاد کند | Texnoli

  2. اشتراک ها: اولین کامپیوتر های مک اپل سیلیکون تا ماه نوامبر آماده فروش نخواهد شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *