برگزاری مراسم اپل برای ۸ مارس به طور رسمی اعلام شد

برگزاری مراسم اپل برای ۸ مارس به طور رسمی اعلام شد

اپل امروز اعلام نمود که اولین مراسم خود را در سال ۲۰۲۲ در روز سه‌شنبه ۸ مارس ۱۰ صبح به وقت  پسیفیک در تالار استیو جابز واقع در کمپ اپل پارک در کوپرتینوی  کالیفرنیا برگزار خواهد کرد. به دلیل وجود بحران بهداشتی جهانی در حال حاضر درست به مانند آنچه که برای مراسم ۲۰۲۱ رخ داد این مراسم اپل در سال ۲۰۲۲ نیز به صورت دیجیتالی بدون حضور اعضاء رسانه  برگزار خواهد شد. تا به حال چندین شایعه مختلف گزارش شده است که دورنمای کلی را نسبت به آنچه که قرار است در تاریخ ۸ مارس معرفی شود را مشخص می کند.

بر اساس این اظهارات انتظار می رود که اپل نسل بعدی آیفون اس ای خود را معرفی کند و در کنار آن آیپد ایر های جدید و حداقل یک مک با چیپ های اپل سیلیکون که احتمال دارد مک مینی و یا مک بوک پرو ۱۳ اینچی باشد را معرفی کند. آیفون اس ای نسل سوم انتظار می رود که از لحاظ ظاهری با آیفون اس ای نسل دوم ۲۰۲۰ تفاوت چندانی نداشته باشد و همچنان دکمه‌هوم الحاق شده با تاچ آیدی همراه با فریم های باریک را در آن خواهیم دید، اما آنچه که قرار است در این مدل ها تغییر کند استفاده از چیپ های نسل بعدی سری A15  و ارتباط سریعتر اینترنتی با بهره گیری از تکنولوژی ۵g خواهد بود.

تحلیلگر اپل مینگ چی کو هم قبل از این اظهار نمود که این آیفون اس ای مقرون به صرفه ترین آیفون اپل با تکنولوژی ۵ جی خواهد بود. از طرف دیگر اپل انتظار نمی رود که آیپد ایر نسل بعدی را بخواهد با تغییرات طراحی مشخصی به بازار ارائه کند، اما در این وسیله نیز به احتمال زیاد ما شاهد استفاده از چیپ های سریعتر و و تکنولوژی ۵ جی خواهیم بود.

همینطور قابلیت فیس تایم سازگار با ویژگی سنتر استیج نیز احتمال می رود به این مدل های جدید اضافه شود. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد که همزمان هنگام حرکت در اطراف اتاق به صورت خودکار در درون فریم دوربین باقی بمانند. محصول دیگری که انتظار آن در این مراسم می‌رود مک بوک پرو ۱۳ اینچی است که گفته می‌شود از چیپ های سری M2 بهره خواهد گرفت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.