بروز رسانی نرم افزاری جدید ایرپاد پرو و ایرپاد مکس شامل تغییرات جدید در قابلیت Find My می باشد

بروز رسانی نرم افزاری جدید ایرپاد پرو و ایرپاد مکس شامل تغییرات جدید در قابلیت Find My می باشد

در نسخه بروزرسانی جدید ۴A400 برای ایرپاد پرو و ایرپاد مکس که به تازگی منتشر شده است ویژگی های جدیدی را برای قابلیت Find My اضافه کرده است که اپل قول آن را در قابلیت های سیستم عامل ios15 در ماه جون داده بود.

با این به روز رسانی وسیله های ایرپاد پرو و ایرپاد مکس قادر خواهند بود که بتوانند از قابلیت Find My استفاده کرده و بر اساس آن کاربران قادر خواهند بود این وسایل را از طریق ارتباط با وسیله های دیگر اپل که متعلق به افراد دیگر می باشد نیز ردیابی و موقعیت یابی کنند. این قابلیت به خصوص در زمانی که کاربر ایرپاد پرو یا ایرپاد مکس را در جایی جا می گذارد یا آن را گم می‌کند بسیار مفید بوده و کاربر می تواند از طریق آن محل تخمینی وسیله گم شده خود را موقعیت یابی کرده و آن را هر چه زودتر پیدا کند.

تا قبل از این ایرپاد پرو و ایرپاد مکس در اپلیکیشن Find My لیست شده بودند اما آنها در دامنه بلوتوثی این قابلیت قرار نداشتند و با استفاده از آن فقط می شد آخرین موقعیت قرار گرفته برای وسیله ها را تشخیص داد. اما از طریق این به روز رسانی شبکه Find My  به صورت تخمینی موقعیتی ایرپادها به کاربر نشان داده و آنها می‌توانند در دامنه بلوتوثی قرار گرفته تا کاربر بتواند با استفاده از ویژگی موقعیت یابی از طریق تشخیص صدا وسیله خود را پیدا کند.

در این حالت هر چه کاربر به وسیله گم شده خود نزدیک ‌تر می‌شود صدای ایجاد شده توسط شبکه Find My افزایش یافته و از این طریق کاربر می تواند به موقعیت دقیق تر شی گمشده خود برسد. طریقه دیگر یافتن اشیای شخصی استفاده از وسیله ردیابی ایرتگ می باشد که به اندازه یک سکه بوده و می تواند به وسایل شخصی کاربر الصاق شده و در صورت جا گذاشتن در یک محل و یا گم شدن به کاربر کمک کند تا گمشده خود را پیدا کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.