برندگان بهترین های اپلیکیشن سال در اپ استور جوایز فیزیکی خود را از اپل دریافت نمودند

برندگان بهترین های اپلیکیشن سال در اپ استور جوایز فیزیکی خود را از اپل دریافت نمودند

برندگان اعلام شده در لیست بهترین اپلیکیشن های اپ استور در سال ۲۰۲۰ تصاویر جوایزی که از اپل دریافت کرده اند را در شبکه های اجتماعی منتشر نمودند. این جایزه که در حقیقت یک لوح آلومینیومی از آیکون اپل استور می باشد توسط اپل به برترین اپ های سال به صورت پستی ارسال شده است.

در روز چهارشنبه اپل ۱۵ اپلیکیشن و توسعه دهنده اپ را به عنوان برندگان جایزه سالانه اپ استور خود اعلام نمود و همین طور با اعلام بهترین های اپ استور ۲۰۲۰ رویداد معروفترین و بهترین اپلیکیشن های موجود در فروشگاه دیجیتالی خود را جشن گرفت و از آن ها قدردانی به عمل آمد.

این اولین باری است که برندگان جوایز اپل استور علاوه بر معروف تر شدن و تشویق های نوشتاری توسط اپل جوایز فیزیکی نیز از این شرکت دریافت می کنند و همان طور که انتظار می‌رود برندگان پس از دریافت جوایز خود شروع به انتشار نمودن تصاویر این جوایز در شبکه‌های اجتماعی نمودند تا شادی و احساسات خود را با بقیه سهیم کنند.

این جایزه که در حقیقت لوحی است که از آیکون آبی‌رنگ اپ استور الهام گرفته شده است ۱۰۰ درصد از آلومینیوم بازیافت شده ساخته شده است و در یک طرف آن طرح آیکون چاپ شده و در پشت آن نام شخص برنده جایزه و دسته بندی متعلق به آن حکاکی شده است.

یکی از دریافت کنندگان جایزه به نام آندرس کانه لا در توییتر خود این طور می نویسد: ” برای همیشه از دریافت این جایزه سپاسگزار خواهم بود. در اپل فرصت آشنا شدن با آدم های فوق العاده ای را  پیدا کردم. اکوسیستم اپ استور مجموعه کاملی را ارائه می دهد که هر کسی بتواند چیزهای فوق العاده ای را در آن خلق کند. متشکرم.”

آندرس کانه لا در ادامه گفت جایزه‌ای که او دریافت کرده است از لحاظ اندازه و درازا و پهنا تقریباً در همان حد و اندازه های یک مک مینی می باشد فقط با این تفاوت که کمی کناره های آن خمیده تر و دارای ضخامت بیشتری است که اجازه ایستادن را در یک طرف به آن می دهد.

جایزه آیکون اپل استور به خودی خود دارای یک ظاهر براق و پالیش شده ای است اما قسمت حکاکی در پشت  آن مات به نظر می رسد. در میان برندگان اعلام شده امسال توسط اپل اپلیکیشن Zoom به عنوان اپلیکیشن سال آیپد انتخاب شد و  اپلیکیشن Fantastical  بهترین اپلیکیشن مک شناخته شد و Disney+ در اپل تی وی پلاس به عنوان بهترین اپلیکیشن شناخته شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *